Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy reagáltatok volna a...

Ti hogy reagáltatok volna a barátnőm helyében?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk buliba, és a haveromnak is jött az új csaja, már egyszer kétszer találkoztunk, de tényleg nagyon új a társaságban.( a barátnőm, meg elég hangadó típus)

Aztán elkezdtünk hülyülni, előjött a szó arról, hogy a barátnőm mennyire harcias tud lenni, meg milyen erős stb. Erre a haverom csaja kihívta egy szkanderre, (na azt hozzá kell tennem, hogy a barátnőm 62kg. a másik csaj jó ha 50kg. Ja igen 18 évesek.) hát elég hülyén néztünk először a csajra hogy mit akar a barátnőmtől, de aztán meglepődtünk rendesen amikor, igaz nem könnyen de valahogy lenyomta a barátnőmet. Aztán mosolygott egyet ránézett a barátomra azt megkérdezte tőle, hogy na akkor én milyen erős vagyok?

A barátnőmnek meg tiszta vörös feje volt, látszott rajta hogy tök ideges lett, pláne hogy a haverom csaja ott elkezdte dicsértetni magát.


2019. jún. 9. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
híznék még vagy 40kgt a helyáébe
2019. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok 12?
2019. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 20 a csajok 18.
2019. jún. 9. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép mese...
2019. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki nem ismeri saját erejét és henceg vele, az rohadtul így jár.

Grat annak a kiscsajnak, aki megmutatta a beképzeltnek hol a helye.

2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem hencegett semmivel, nem is ő hozta fel a témát, hanem az új csaj pasija, mesélte a barátnőjének, hogy a csajom milyen harcias tud lenni néha.
2019. júl. 16. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is brutál gyerekes az egész szitu.

Sebaj, majd felnőttök. Talán.

2019. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdésre reagálok; hogyan reagáltam volna a barátnőd helyében? A pillanatban, hogy legyőzött kezet fogtam volna a csajjal mosolyogva és gratuláltam volna neki. Aztán kissé még hallgattam volna a hencegését a lánynak, majd témát váltottam volna.
2019. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!