Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagáltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagáltatok volna a helyemben ill. a párom helyében?

Figyelt kérdés

A párommal és haverjával beültünk hármasban egy helyre. Rendeltünk, majd mikor a felszolgáló srác hozta ki mindenkinek amit kért, az enyémet hagyta utoljára, és közölte, hogy arra ő meghívott. Úgy meglepődtem, hogy épp csak kinyögtem egy köszönömöt, ő meg csak mosolygott szemtől szembe, le se sz*rta, hogy ott ül mellettem a párom (nem volt félreérthető a helyzet, a hülye is látta, hogy mi együtt vagyunk mivel végig átkarolt vagy a kezemet fogta.)

Nem volt ez bunkóság a sráctól?

Párom ugyan elviccelte a dolgot, mondta, hogy "csak nem szemeztél vele?" ... De nem szemeztem!

Mikor barátom fizetett, már nem az a felszolgáló srác jött ki, hanem egy másik, így ő csak közölte, hogy "kollega meghívta a kisasszonyt, így az nem szerepel a számlán".

Ez csak nekem megdöbbentő? Annyira kellemetlen volt a barátom előtt.. Vissza kellett volna utasítanom? Vagy ha már így alakult, akkor mindegy?


2013. jún. 9. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon kellemetlenül éreztem volna magamat egy ilyen helyzetben, szerintem pofátlan dolog ez a pincértől, ha láthatta, hogy a barátoddal vagy... lehet, hogy jobb lett volna, ha visszautasítod, mindenesetre tényleg kellemetlen szituáció. azért az jó, hogy a párod picit elviccelte, az enyém nagyon nagyon féltékeny lett volna :)
2013. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább ennyivel kevesebbet kellett fizetnetek, ha a barátod nem problémázott ezen, akkor te se parázz emiatt.
2013. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére a párom nem olyan "balhés" típus. Sőt, szereti ha elmegyünk valamerre és a pasik megnéznek, elmondása szerint olyankor büszke rám. Persze van egy határ nála is. Mikor nyomulnak rám, olyankor be tud rágni az illetőre...
2013. jún. 9. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
ne parázz ezen, szerintem a párod sem kattog rajt. Fogd fel úgy hogy kaptál ingyen kaját :-D
2013. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos tetszettél neki, de nem hinném, hogy bármit is akart volna tőled. Én megköszöntem volna egy mosoly kíséretében, és el van intézve a dolog. AZ is lehet, hogy a pincér csak elvesztett egy fogadást.
2013. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem egyszer előfordult, hogy randiztam egy sráccal és közben valaki más rám hajtott...nagyon ciki volt... A barátod szimpatikusan reagálta le a dolgot.
2013. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt! Az baratom is elviccelte, de megmondom oszinten jobban esett volna, ha felall es megcsavarja a fulet a masiknak.
2013. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!