Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írjâtok le milyen lenne egy...

Írjâtok le milyen lenne egy nagyszerū élet számotokra, a mostani életetek legkirályabb verziója?

Figyelt kérdés

Szóval adott az élet amit éltek. Reális alapokra helyeze milyen lenne az életetek ha a mostaniból ki tudnátok hozni a maximumot.


mi szerezne nektek örömet?



#álom #élet #társasági élet #nagyszerū élet
2019. jún. 11. 03:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először is, ha mellettem lenne a lány akivel megoszthatnám ezt a tökéletes életet.
2019. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Számomra az lenne az ideális élet, ha pont annyi pénzem lenne, hogy ne kelljen kényszerből dolgozni, és ha nem is luxusban, de kényelmes biztonságban élhessek, szabadon foglalkozzak a munkámmal, ami egyben a hobbim is, és ne megbízók utasításait kelljen követnem, csak a saját ízlésemet, és olyan tempóban haladhassak, amiben minőséget produkálhatok.


Emellett ha egyszer olyan társam lenne, akit én választottam, nem csak mellém dobta a sors, aki nem mászik rá az életemre, aki a szeretetét nem csimpaszkodásban éli ki, akivel érdeklődünk egymás iránt szellemileg is, nem csak testileg, aki partnerem minden kalandban, nem csak béklyóként húz lefelé.


Sokan csillogásra és luxusra vágynak, de szerintem az nem kell, mert amit az ember készen kap, küzdelem nélkül, azt nem tudja értékelni, pillanatok alatt unalmassá válik.

2019. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!