Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti élnétek Ausztráliában?

Ti élnétek Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Én imádnám. A másik Bécs, az sokkal elérhetőbb.
2019. jún. 22. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Éltem ott 3 évet, Köszönöm, ennyi elég is volt. Elvoltam, de nem vágyom vissza már. Hogy miért? Mert valamiért mindig bennem volt, hogy Ausztráliában él a legtöbb mérges kígyó, pók, és hasonló állatok.
2019. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nope
2019. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele, hogy minél messzebb innen és az elég messze lenne Magyarországtól. Meg szép, angolul beszélnek stb.

Muszlim világ nem, Kína kizárt. Afrika max. csak kirándulni... Amerika meg kb. esélytelen és valamiért nekem Ausztrália szimpatikusabb is.

2019. jún. 22. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt gondolom én is mint az 1# válaszoló, de azért szívesen ki próbálnám.

Mondjuk azért Ausztráliába épp nem könnyű le telepedni, azt halottam hogy maximum ha orvos vagy akkor nagyon könnyű de mással azért elég nehéz, inkább Kanadába könnyebb le telepedni.

2019. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak az őslakosok közelében.
2019. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok.

Ausztráliába nehezebb letelepedni mint Egyesült Államokban.

Nem értem, hogy miért szempont az, hogy minél messzebb Magyarországtól. Miért? Korrupció miatt? Tapasztalatból mondom. Mindenhol van. Bárhol is éljél ugyanúgy zavarni fog. Tolvaj politikusok miatt? Mindenütt van, még Ausztráliában is volt morgás az ott élő állampolgárok között. Egészségügy? Éltem Ausztráliában 3 évet, 13 éve élek Angliában, és ma azt mondom, hogy az egészségügy még mindig jobb otthon mint ahol most élek. (igen itt Angliában, sőt Sidney-ben csak az időpont kérésre kellett várnom 2 hónapot. De akármivel mentem dokihoz a válasz mindig ez volt: szedjen paracetamolt.

Egyedül ami vonzó külföldben a pénz, semmi más. (lassan az sem mert minden egyre drágább)

2019. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Akkor inkább Új-Zéland, ezerszer gyönyörűbb hely + óceáni, hegyvidéki, szubtrópusi éghajlat van a különböző részeken mindenki választhat:


[link]

2019. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 goaus ***** válasza:
78%
Azért imádnád mert nem éltél ott. Szerintem Europában sokkal jobb helyek vannak. Az időjárás katasztrofa, a nyáron sokszor 45 fok van, ki sem lehet menni semerre. Fürdeni necces, ha beuszol minden árnytol megijedsz, nem ritka a cápatámadás. Az árak horror, mi egy egyszobás lakásért igaz joféle volt fizettünk 2000 aud t per honap. De minden iszonyat drága. Mindentől nagyon messze van, de a városok is egymástól. Peth pl elég jo lenne, de 2400 km adelaide ami a legközelebbi. Sivatagos szinte az egész kontinens, egy év alatt mindent láthatsz szinte ami számít onnantol baromi unalmas. Télen amugy ugyanugy lehűl a levegő, hacsak nem északon élsz, de az meg borzasztó elmaradott és munkalehetőség nagyon csoro arrafelé.
2019. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
33 eve elek itt, tobbmint 20 eve a sajat hazamban jo helyen Del Australiaban. az elet meg most a Covid utan is messze jobb mint barhol a vilagon. Biztonsag van magas eletszinvonal soha nem elnek masutt.
2021. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!