Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen ma sok fiatal?

Miért ilyen ma sok fiatal?

Figyelt kérdés
Engem már hatodikban ki nevettek mert a egyetlen ember voltam, aki még nem ivott alkoholt és nem érdeklődött a szex iránt azt mondták emiatt apáca leszek meg nem normális. 9. Osztályban szinte én voltam a egyetlen szűz és ki nevetnek miatta meg hogy szeretek olvasni mert azt mondják ma már az nem normális. Miért van a középpontban a szex a buli és társaik?

2019. júl. 1. 19:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia látom már sokan írtak, de ha már ide tévedtem. Nem foglalkozz velük eléggé ostobák és értetlenül kezelik a dolgokat. Az a jelxesz ahogy te viszonyulsz éhez. Amúgy nem lesznek semmivel se előrébb hogy ők már csinálták, illetve hogy már javában piaznak. Lehet hogy te pont így találod meg életed szerelmét. Én így voltam. Engem is piszkáltak hogy16 evesen szűz voltam. És megtaláltam azt Tfiút aki értékelte. 11 éve vagyunk együtt 2 éve vagyunk házasok és van egy egy éves fiúcskánk
2019. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!