Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják sokan a melegeket?

Suzuku Yukiji kérdése:

Miért utálják sokan a melegeket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a vallás miatt. Ismerek megszállott szentfazekokat, és bár én tiszteletben tartom az ő látásmodjukat, ők másokét kicsit sem. Képesek leállni veled vitázni, hátha sikerül megtéríteniük. De hogy egy pillanatra is értelmezzék a te mondandódat, azt nem. A nagy szentek szerint csak nő és férfi, mert az Isten úgy teremtette őket hogy ez a "normális". Kinek mi a normális. Ha egy meleg pár szolidan éli a hétköznapjait, akkor nem tudom egy másikat miért zavar. Mindenki azt csinál a hálószobájában, amit csak akar és senkire nem tartozik.

Persze vannak a feltűnősködő, polgárpukkasztó melegek.Most mit csinàljak velük? Menjenek vonuljanak, ha ez nekik j

2019. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert retkek


🚹+🚹=♿️

2019. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
A normális melegekkel nincs semmi gond. De aki ilyen transz vagy transz féle... Az kqrvaa elítélem, értelmi fogyatékosok
2019. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a Pride miatt.

A legtöbb ember aki utálja a melegeket azok mindig az effektálós egyszál (jobb esetben) alsóban vonuló szivárványos fiúra asszociál. Igaz még sosem voltam Prideon de az emberek többségének a fejében sajnos ez a kép él a fejében mind a Prideról mind a melegekről.


Mint biszexuális én elutasitom a Priedot. Nem egy fekvonulás miatt lesz elfogadottabb a más neműek iránti vonzalom szerintem legalábbis.

Egyszerűen csak azt kell megmutatni az embereknek hogy a melegek/bik/lezbik ugyanolyan emberek mint mások nem kevesebbek de nem is többek!

Arra meg hogy nem heteró vagy nem kell büszkének lenni. Persze nem is azt mondom hogy szégyelni kell, egyszerűen csak el kell fogadni ennyi.

2019. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Na ez az, nem értem miért büszkék arra hogy melegek vagy biszexek. A heterók sem büszkék arra hogy heterók. Ezek a dolgok nem erről szólnak. Akkor ennyi erővel legyek büszke arra is az ember hogy ember? Ezekre se nem büszkének nem kell lenni, se szégyelni.
2019. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szeressétek ellenségeiteket

Bocsássatok meg azoknak akik bántanak benneteket

2019. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy az emberek kb 99 százaléka pont tesz rá,hogy milyen a szexualitásod.

Legalábbis Szegeden ezt tapasztaltam.

2020. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!