Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismersz szép és okos embereket?

Ismersz szép és okos embereket?

Figyelt kérdés

Okos alatt nem az "atlagos" okost ertem, hanem aki marmar ijeszto mertekben okos,muvelt es hatalmas a lexikalis tudasa.

Szep alatt sem a 12 egy tucat szepseget eretem, hanem aki feltuno szepseg, akivel nem minden nap talakozol, amilyet egyszer latsz egy eletben. (tudom, tudom, a szepseg szubjektiv)


Szoval ismersz ilyen not/ferfit? Milyenek ok (persze ezen tulajdonsagaikon felul)?


2019. júl. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

A vőlegényem. :)


Jóképű, sportos, és nagyon okos (lexikális tudásban mérve is). Mondhatjuk műveltnek is, sokat olvas, de csak azt ami érdekli.

2019. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A szép is meg az okos is elég szubjektív így elég nehéz válaszolni.
2019. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én ismerek, a lexikális tudását nem tudom felmérni, de matematikus a srác vezető pozícióban, és az egyik legokosabb ember akit ismerek. Külsőre elsőre megfogja az embert, de ami nagyon kivételes nála az a kisugárzása inkább, nem sokszor találkoztam eddig olyannal, aki ilyen hatással lett volna rám. Egyébként általában elég flegma és lekezelő, mivel tisztában van a szellemi fölényével, de tud normális is lenni (velem legalábbis legtöbbször az), viszont humorérzéke szerintem nem sok van, és elég zárkózott is mindezek ellenére.
2019. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egy embert tudok csak most és az pont te vagy :-)
2019. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, kellően jó az önismeretem, csak épp a szerénységet és a tökéletességet hagytad ki a jellemzőim közül. :P
2019. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Férfiba én ilyen vagyok, + dörzsölt :D
2019. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A szépség és az ész szorzata állandó a megfigyelésem szerint.
2019. júl. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tudok ilyet, nem egyedülálló dolog.

A műveltséget ritkán tudom felmérni, nincs rá alkalom, meg a műveltség mindenképpen féloldalas.

De az intelligenciát ugye sokszor fel lehet mérni, és tapasztalatom szerint vannak bőven intelligens és egyben szép emberek.

a szépség persze relatív, meg vannak határok (szóval nem photoshoppolt instagramos/5 kg vakolattal ellátott látványra gondolok, hanem természetes szépségre).


Láttam egyszer egy gyönyörű férfit, aki verseskötetet olvasott a metrón, engem már ez is lenyűgözött.

2019. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!