Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert en nekem kell kerdezgetn...

Miert en nekem kell kerdezgetnem masokat a hogyletukrol? Tolem miert nem kerdezi soha senki?

Figyelt kérdés
Mindig nekem kell szinte pitiznem masoknak. Temat kezdemenyeznek. Erdeklodni az eletukrol de en ezeket soha nem kapom vissza. Nem hiszem hogy unalmasabb lennek masoknal. Megyek erre arra sok hobbim van megis mindig a masik dolgairol beszelgetunk. Nagyon elvagyok keseredve. Inkabb magamban vagyok mar mint a tobbi emberrel
2019. júl. 22. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hogy vagy? Képzeld, annyi melónk van mára, ki sem látszunk belőle. Aludni se tudtam jól a meleg miatt.
2019. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig a mások dolgairól beszélni, te is mondd a sajátjaidat. Ha nem mondasz magadról semmit, nem is fognak megtudni rólad semmit, amiről beszélni lehetne. Az persze igaz, hogy a legtöbb embert nem érdekli a másik, az ilyen felületes dumálgatásoktól nem is kell többet elvárni. Egyszer majdcsak lesz egy olyan ember, akivel igazán összetartoztok.
2019. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2#-nek,ugyan ezt tudom én is javasolni.
2019. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember magával van elfoglalva, örülnek neki, ha ők a téma. És mivel te kérdezel, ők örülnek neki. Neked is jól esne az, amit te adsz nekik : figyelmesség, kedvesség. Remélem találsz olyan környezetet, ahol nem csak magukkal foglalkoznak az emberek, hanem veled is. Sajnos ez ritka. Én más (de hasonló) okokból nem járok társaságba, megvan a megszokott két három barátom. Munkahelyen se viszem túlzásba.. Inkább azokra fordítom az energiám, és kedvességem, akik megérdemlik és viszonozzák.

Te még nem fáradtál bele ebbe a kedvességbe?

2019. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezni és pitizni messze nem ugyanaz a kategória. Viszont ha egyáltalán nincs kölcsönösség egy emberi kapcsolatban, akkor azt le kell építeni, mert az ilyen semmire se jó, csak lehúzza az embert. Helyette olyanokat kell keresni, amik nem egyoldalúak. Ha 500 kudarcba telik, hogy megtalálja az ember azt az egy embert, akivel létrejöhet egy kölcsönös barátság, akkor 501x kell megpróbálni. Egyébként a saját viselkedésed is alaposan át kellene gondolnod, mert tudod ha pitizel valakinek vagy meg akarsz neki görcsösen felelni az soha nem fog tisztelni, ez a lehető legrosszabb taktika a barátkozásra, más taktikával kell próbálkozni, más emberekkel, más környezetben.
2019. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene kezdeményezned, főleg ilyen általános semmiséggel? "Hogy vagy?". "Jól".

Fölösleges megkérdezni a másikat az ilyen dolgokról, mert általában csak a panasz megy, és amint tapasztalod, csak az "én mit tettem" sztorizás.

Szerintem nem érdemes érdeklődni spontán, majd elmondja az illető, amit akar.

2019. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!