Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sok Colat iszok baj?

Sok Colat iszok baj?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap ugy 1 litert 1,5litert nem igazqn iszok mas folyadekot hogyan szokjak le ???hianyzik allandoan

De tudom h nem jot tesz szivem is szokot fajni neha par masod pedig attol is lehet??? 20/L



#cola #le szokas
2019. dec. 4. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Pepsit szoktam coca colat g neha queen colat is de az nagyon ritkan..
2019. dec. 4. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
De még mennyire! Először is baromian hizlal, cukorbetegséget okoz a sok cukor, a koffein felpörget, megemeli a vérnyomást, a foszforsav kivonja a csontjaidból a kálciumot és tönkreteszi a fogaidat. Kólát egyáltalán nem kéne inni. Mivel tudod, hogy káros, nem létszükséglet, egyszerűen ne idd, ne vegyél. Ja, még egy rakás pénzedbe is kerül. Igyál vizet. Meg lehet azt szokni.
2019. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is így voltam vele - évekig napi 1-1,5 liter cola. Cukorbeteg lettem. Egyre több vízzel kevertem - egy darabig még édesebbnek is éreztem. Végül sikerult leszoknom róla. Sajnos a cfukorbetegség nem visszafordítható, azóta gyógyszeren élek, s örülök, hogy -még- nem kell inzulinoznom.
2019. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat nagyon sajnalom jobbulast 💓
2019. dec. 4. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hónapokig megvolt a napi 1 2,5es queen vagy nagy pepsi, de ha nem ittam 2 napig már nem is hiányzott, de aztán újra és újra olyan kaját csináltam amihez kötelező volt, úgyhogy ismét vettem...
2019. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
baj
2019. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyenes út a csontritkuláshoz. Nőként fokozottan ki vagy téve a veszélynek.

[link]


Ja és a gerinceddel együtt a fogaidtól is elbúcsúzhatsz.


[link]

2019. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!