Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Próbléma az, hogyha szite...

Próbléma az, hogyha szite csak egész nap colát iszok? Következményei?

Figyelt kérdés

2 hete szinte már egész nap csak colát iszok.

Néha vizet, de nem sokszor.

Úszótáborba megkostoltam a Coca Cola Cerryt és azóta mindennap veszek egy csomót és csak aztiszom. (kicsit rászoktam). Eddig semmit se vettem nagyon észre magamon.

Csak tovább fent vagyok és kicsit meghíztam. Eddig napi szinten úsztam, de mostanság mióta colázok nem bírom annyira az edzést, elkezdem lustulni. Suliba is azt iszok.



2012. dec. 20. 19:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pfffffff gyorsan tedd le szerintem. Érvelni nem fogok, mert te leírtad őket.
2012. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lesz tőle a helyesírásod :D

Komolyra fordítva, igen ártalmas. Tönkremennek a fogaid, meg a csontjaidnak se jó. Arról nem is beszélve, hogy a sok cukor az összes szervnek árt. Meg hizlal is.

Szóval ha lehet, akkor szokj le róla.

2012. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ja, és ha fiú vagy, impotens is leszel
2012. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és nem akarom letenni mert nagyon szeretem.
2012. dec. 20. 19:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Bele fogsz szegényedni :) Komolyra fordítva a szót, szerintem ez csak egy ideig lesz nálad, mert én akármit is szeretek, de ha egyfolytában azt enném vagy innám, tuti hogy egy életre megutálnám. Itt hiába ír bárki bármit (hízás, csontritkulás, rossz fog, stb.), az olyan mikor a dohányos tudja hogy mi a következménye ha cigizik, de mégis azt teszi.
2012. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed!
2012. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon káros az egészségre, nem csak a cukor miatt, ki tudja mik vannak benne, amikről nem is tudunk.

"A Cola aktív hatóanyaga a foszforsav, melynek pH értéke 2,8. Egy vasszöget négy nap alatt old fel.

A foszforsav kioldja a csontokban lévő kalciumot és hozzájárul a csontritkulás kialakulásához

A Coca-Cola szirupot koncentrált formában szállító tartálykocsikat különösen korrodáló, veszélyes anyagokat jelző táblával kell ellátni.

A Cola-t már 20 éve használják a teherautók motorterének tisztítására!"

2012. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

jaj haggyuk már ezt a baromságot nem old fel semmit. mi 2 hétre raktunk bele egy fogat semmit nem csinált vele csak elszinezte kicsit. meg amugy ki kéne számolni ,mijen gyakran éri az ember fogát a kóla. amugy a citromsav és az ecet csöppet agresszivabb..de a rémhirkeltés és a parasztvakitás persze megy.

2 dolgot tudsz csinálni. cukormenteset iszol és lényegesen keveset napi 1-2 pohár maximum,ha már nem akarsz leszokni róla.

vagy vedeled tovább,lustulsz hizol a cukortól,dyspepsiád és gyomorhurutod lesz (ahogy jártam én is 5 évi kólán és vizen élé után)

amugy 2 decibe 150kalória van. annyi mint egy csirkecombba.. jó mérlegelést...xd

2012. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Zsolt75 ***** válasza:
A colával egy lány a legjobb amit tehet , hogy vízkőoldónak használja, arra kiváló.
2012. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát én sokkal régebb óta iszom napi szinten. Tudom, hogy rossz, tudom hogy nem kéne, tudom hgoy egészségtelen stb. De egyszerűen nem tudok "leszokni". függő vagyok.
2012. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!