Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak engem idegesít nagyon,...

Csak engem idegesít nagyon, hogy mindent édesítőszerrel csinálnak?

Figyelt kérdés

Pl most jött ki a Pepsinek is 2 új íze, tökre vártam, mert imádom a vaníliát, erre kiderül, hogy zero. Előtte kijött a limeos meg a gyömbéres, mindkettő ihatatlan az édesítőszer miatt.

Régebben meg nagyon szerettem a Fantát, erre már a sima Fantát is megváltoztatták, pedig ott van mellette a zero Fanta. Azóta már azt se tudom meginni.

Van még valaki így? Vagy csak nekem van hányingerem az édesítőszertől? :D


2020. febr. 12. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
nekem is...
2020. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is ugyanez a bajom.


Semmi bajom azzal, hogy van zéró változat, de már büfékben is úgy kell vadásznom az eredeti kólát, mert már sokszor nincs is.


Nem szoktam vadászni különböző ízesítésekre, de ha meglátom és megkívánom nagyon illúzióromboló, hogy zéró, inkább akkor meg sem veszem.


Ritkán iszok ilyesmiket, de ha megkívánom akkor az igazit kívánom meg. És hiába mondják sokan, hogy nem lehet érezni, én érzem a különbséget. Hozzáteszem, hogy az itthoni édesítőszeres (van cukorbeteg a családban) dolgokkal nincs bajom, de ezekkel igen.

2020. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nekem migrénem lesz az édesítőktől, szóval engem is.
2020. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Én sem szeretem.
2020. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Én is utálom, pláne, hogy a cukor önmagában abszolút nem egészségtelen, max. ha sokat eszik/iszik valaki. De mivel tudom, hogy mi a mérték, így pont nem vágyom ezekre a cukormentes b.romságokra
2020. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
hasmenést okoz, utálom, kerülöm - érthetetlen, miért tömik tele vele
2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

En sem szeretem, bar inkabb vizet iszok mint ezeket az edes löttyöket.

A cukor draga az edesítőszer olcsó es karosabb az egeszsegre.

2020. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Lehet erezni a kulonbseget, epp ezert szeretem jobban a zero valtozatokat. Nekem a cukros tul emelyito, nem birok belole rendesen inni es fura utoizt hagy a szamban :) A zeronal ezt nem erzem.

De abban igazad van, hogy egy uj izt kiadhatnanak mindket valtozatban, eleg sokan nem szeretik a zero uditoket.

2020. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pont az édesítős émelyítő és borzasztó utóíze van. Nem tudom jóízűen inni. Utálom. Ez van.
2020. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Akkor legalább nem csak én vagyok így :)

8-as, ez érdekes, én pont fordítva vagyok vele.

2020. febr. 12. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!