Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a LEGFINOMABB kapszulás...

Melyik a LEGFINOMABB kapszulás kávé?

Figyelt kérdés
Az íz és minőség a fontos nem az ár.

2020. máj. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Izlesek es pofonok, ugyebar.


Pont olyan hulye kerdes, mintha a LEGISLEGFINOMABBABABABB etelt, italt kerdezted volna. Ami nekem izlik, lehet hogy masnak kopnivaloan rossz, es forditva.

2020. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szoktak lenni speciality kávézóknak saját kapszulái. Nem tudom pontosan hogy melyikeknek milyen, Steamhouse cafenak tutira van és jó is, de nézd meg, hogy azoknak a helyeknek amiket Te szeretsz van-e. Nem csak jók szoktak lenni, de előfordul hogy magyar pörkölők kávéja kerül a kapszulákba, amivel támogatod a kisvállalkozókat. ...Persze csak ha az ár tényleg nem számít.
2020. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem probaltam sokfelet, de a Nespresso karamellasa es vaniliasa nekem izlik. De en tejjel es cukorral iszom mindenfele kavet, igy nagyjabol sok kulonbseget nem erzek kozottuk. Mullerben vettem egyszer karamellasat, az is jo volt, kocka formaju doboza volt de a markara nem emlekszem es azota sem lattam, ahanyszor Mullerben jartam :D

Nemreg vettunk Spar sajatmarkasat, csak ugy a proba kedveert, az viszont borzaszto volt, gyakorlatilag tenyleg mintha cukros tejet innek. Meg mindig van belole, mert akarhanyszor veszunk valami ujat, inkabb azt isszuk.

2020. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előttem lévő válaszolóval teljesen egy az ízlésünk, nekem is ugyanezek.:)
2020. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dolce Gustom van, és ezeket szeretem nagyon: Café au lait és Flat White :)) krémesek, nagyon finomak. Van, hogy a rendes dolce-s kapszulát veszem, de van, amikor Tesco-s saját márkásat, ami kompatibilis vele, ugyanolyan az íze és sokkal olcsóbb.
2020. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!