Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha minden nap megiszok legaláb...

Ha minden nap megiszok legalább egy nescafé 3in1-et az mennyire káros?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire.
2020. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Ez nem mennyiség.
2020. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Miért lenne karos?
2020. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem ettől leszel koffeinfüggő. Káros meg... káros hát, főleg a cukor miatt, csak olyan jelentéktelen mértékben, amit nem lehet beszámítani sehova. Pl ha éppen 10 kilót szeretnél leadni, mert fogyózol, vagy ultraegészséges életmódot követsz, akkor azt mondanám, hogy ne igyál cukros kávét semmiképp. De amúgy nem számít sehova...
2020. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros, nem is Erőss, ihatod.
2020. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem mennyiség. A kávé szempontjából nem káros, inkább a cukortartalma lehet magas. Megnéztem a Classic verzióban 58,5, majdnem 60% csak a cukor. Én a helyedben sima instant kávét vennék és én édesíteném.
2020. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kávé ilyen mennyiség esetén nem a érnyomásemelő hatása miatt káros, hanem mert (ideiglenesen) blokkolja az immunrendszert. Csak ugye erről nem szokás beszélni.
2020. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mondjuk a kávéfehérítő nem az egészség forrása.

Napi 2 adag esélyes, hogy a koffein maximumát verdesi. Na ott azért vannak érdekességek , izgatottság - de ez nem olyan jó - szívdobogás. Én 12 óra után már nem kávézom, mert nem tudok tőle aludni.

Szóval ilyen áttételes balhék vannak vele. Frissnek érzed magad és hajtasz - de amikor pihenni kellene, az nem az igazi.

2020. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!