Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Fuze tea egészségtelen?

A Fuze tea egészségtelen?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mi van benne.

100mlben van 4g cukor, ami a Coca Cola 12g-jához képest kevés.

Nagyon semmi sincs benne a szteviol glikozidon kivül.

Veszélyes ez az édesítőszer?



2020. júl. 1. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Minden cukros üdítő egészségtelen, ha úgy vesszük. De nem árulnák, ha bajod lenne tőle.
2020. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
A cukor nélküliben édesitőszer van, ami állittólag nem jó az agynak, úgyhogy nem tudom mennyire igaz vagy mennyire nem de túlzásba azt se kell vinni
2020. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak üdítő, engem bosszant, hogy ezeket a vackokat tea néven árulják. A Pokkának vannak teái (japán vagy taiwani márka), ezek csak 0.01%-ű teakivonatot tartalmazú üdítőitalok.


A Fuze, Nestea és a többi semmivel sem egészségesebb vagy egészségtelenebb,, mintha kólát vennél, talán annyiban, hogy nem szánsavas. Én amúgy nem ajánlom az édesítőszeres italokat, legalábbis én egyszer, még ált sulis koromban nagyon megjártam, és f*ttam miatta másnap egész délelőtt. Jobb inkább cukrosat, de kevesebbet inni, mondjuk egy pohárral, és kész. Vagy van megannyi alternatíva, mit lehet inkább inni, de tudom, hogy nem ez volt a kérdés.

2020. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

"ami a Coca Cola 12g-jához képest kevés"

Az az etalon? :)

2020. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

FUZETEA = tea + gyümölcslé + gyógynövények

2018. január 29. 14:33

Nyomtatás



Zöld tea- és kamillaíz? A fekete tea és a citromfű íze? Vagy épp barack- és hibiszkuszíz? Meglepő ízkombinációk a felfrissülésben. A Coca-Cola Európába, és Magyarországra hozza izgalmas, váratlan jegestea-különlegességét. A Coca-Cola Company egyik legjelentősebb bevezetése részeként mostantól nálunk is kapható a FUZETEA.

hirdetés

Kapcsolódó cikkek


Jelentősen bővült a Coca-Cola hazai gyára

Környezetvédelmi programot indít a Coca-Cola

Korszakváltás a Coca-Cola Magyarországnál

Ébresztő! Itt a kávés Coca-Cola

Hazánkban egyedülálló méretű élelmiszeripari raktárt épített a Coca-Cola


Fekete tea citrom egy csipetnyi citromfűvel, fekete tea barack egy csipetnyi hibiszkusszal és zöld tea mangó egy csipetnyi kamillával, valamint eper, zero citrom és zero barack, zero maracuja: a FUZETEA termékei Magyarországra, és további 35 országba érkeztek, hogy az európai fogyasztók is örömüket lelhessék a tea, a gyümölcslé és a gyógynövények ízének egyedi fúziójában, az ice tea-ben található természetes összetevők keverékével és az érzékszerveinket stimuláló, dinamikus ízkombinációkban.

2020. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!