Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Heti 1-2 energiaital nagyon...

Heti 1-2 energiaital nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a tutti frutti ízt, mindig cukormentesen veszem.


Ez hosszútávon nagyon egészségtelen lehet, vagy még belefér egészséges életmód mellett?



2020. dec. 6. 18:43
 1/8 anonim válasza:
84%
szerintem belefér heti 1-2
2020. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lena7 ***** válasza:
58%

Heti 1-2 simán belefér.

A gondok akkor vannak, ha 1 nap alatt több dobozzal is megiszol.


Van olyan ismerősőm aki naponta majdnem fél l monstert iszik.

Na az már például rettentően sok.

2020. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elvileg napi 2vel nincs gond a többel is azért mert cukros semmivel nem jobb 5-6 csésze kávé meg tea.
2020. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 Azért ez bőven nem így van. A napi szintű fogyasztással már van gond. A heti 1-2 az még elmegy szerintem, de figyelj arra, hogy e fölé ne menj, illetve fogyassz elég vizet.
2020. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%
Minek iszol ilyen szarságot? Igyál inkább sört!!!
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
napi kettőt bátran megihatsz(2,5 dl/db), pláne, ha cukormentes. Rám még sosem hatott károsan a napi kettő.
2020. dec. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
#6 Örülök hogy egyelőre rendben vagy, remélhetőleg ez hosszú távon is így lesz. De egyáltalán nem egészséges napi 2-t meginni, ne terjesszünk már itt ilyen információt. A cukormentesben meg édesítőszer van, azt sem lehet tudni hogy az mivel jobb vagy rosszabb.
2020. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 1 max 2-őt iszok. Szintén a cukormenteset. DE vizet is iszok rendesen. Szerintem a mérték a lényeg.
2020. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!