Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Proteinitaltól várható némi...

Proteinitaltól várható némi súlygyarapodás? Vagy más? Vagy semmi?

Figyelt kérdés
Változatlan étkezés mellett és mozgás nélkül értem.

2021. ápr. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha ugyanannyit eszel, mint eddig, és a fehérjétől átléped a napi szükséges kalória kereted, akkor természetesen súlygyarapodáshoz vezet a fogyasztása.
2021. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaloria tobblettol van hizas, nem a proteintol onmagaban.
2021. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hízásra gondoltam, akkor úgy írtam volna..hanem ha izom képződne tőle. De elfogadom a választ, tehát nem, értettem.:D

Egyébként nem igaz rám a kalóriacucc, kevesebb evésnél is simán megugrik a súlyom. Pajzsmirigyesként sajnos láttam ezt meg azt.

2021. ápr. 27. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás nélkül akkor se nő rád izom, ha innentől csak fehérjét eszel.
2021. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oki, nem is fontos, csak tudni akartam. De inkább ez, minthogy pl. szénhidráttal legyen tele az étrendem.
2021. ápr. 27. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Pedig sokkal egészségesebb, ha szénhidráttal van tele az étrended. Persze nem a fehérlisztre és a cukorra kell gondolni, hanem tk gabonákra, hüvelyesekre, zöldségekre, gyümölcsökre. Nekem 75-80 % a napi ch-m és sosem voltam ilyen egészséges. Izomhoz pedig a közhiedelemmel ellentétben nem őrült mennyiségű fehérje kell, hanem edzés és kalória többlet.
2021. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!