Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Másnál is ennyire étvágytalan...

Másnál is ennyire étvágytalan fogzás ideje alatt a pici?

Figyelt kérdés

14 hós babám 8 hónaposan kezdett el úgy igazán fogzani, 1 éves korára kibújt 12 foga. De amióta fogzik azóta szilárd táplálékot alig fogad el. Semmilyen formában nem jó neki, se pépesen, se darabosan. Max 3 kanál és ennyi. A tápszert issza, de nem vagyok elragatattva annak a mennyiségtől sem. Múlt hónapban nem is hízott egy dekát sem.

Amióta jár (10,5 hónaposan kezdte), azóta még az etetőszékben sem akar megülni akárhogy próbálom lekötni. Sajnos előbb nem tudtam időpontot kapni a dokitól(külföldön élünk, a járvány miatt sehova semmilyen időpontot nem adnak), így jövő héten tudom vinni csak orvoshoz, hogy megvizsgálják hátha valami más áll a háttérben. Egyébként jó kedvű, állandóan megy. De kiváncsi lennék, hogy más is van-e így vagy volt-e így és hogy tudták nem agyvérzéssel túl élni ezt az időszakot?



2021. jan. 31. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak napok, amikor nem nagyon akart elfogadni semmit, hiába kínáltam többfélét. Mondjuk ő legalább akkor a junior italt megitta és max 3 napig tartott ez. Most 15 hónapos és 16 foga van, az őrlőknél volt a legnehezebb etetni. Esetleg valami másik tápszert próbáljatok meg, hátha. A legnehezebb napokon próbáltam Dentinox fogínygéllel kenni evés előtt, de nekünk az nem vált be.
2021. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy kenhetem neki mindenféle zselével semmelyik sem hat, sajnos.
2021. febr. 1. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!