Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy szokjam meg a kávét...

Hogy szokjam meg a kávét cukor nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, ezentúl mellőzöm a cukrot, de borzasztóan rossz a kávé cukor nélkül, édesítőszerrel pedig még rosszabb, érezni azt a szar utóízt.

2021. máj. 5. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha tejeskávé játszok akkor azzal. Én cukorral ittam, aztán egy ideig tejjel. Egyszer kíváncsiságbol nem tettem bele cukrot és sokkal jobb íze lett. Azóta jegkockát is teszek bele, mert hidegen nem érzem azt az utoizt, ami a kávétol van. Nekem jobban ízlik cukor nélkül, mert nem nyomja el a kávé ízét sem, a tej is valamennyire elnyomja, viszont jobban szeretem a lágyabb ízeket. A cukor máshogyan nyomja el.

Lényeg hogy próbáld ki a jegeskávét tejjel.

2021. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig cukor és tej nélkül iszom. Ha szerinted borzasztó rossz, akkor vagy rossz kávét iszol, vagy rossz kávéfőzővel csinálod. Próbálj ki néhány olyant, ami nem az alsó polcról van.
2021. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem elhagyni kell, hanem ésszel fogyasztani.
2021. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
10-esnek igaza van. A jó kávéba nem kell se cukor, se tej. Régen én se tudtam cukor nélkül inni, aztán rájöttem, hogy vannak minőségibb kávék is.
2021. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó kávéhoz friss alapanyag és erős barista tudás szükséges. Akkor lesz tényleg olyan a kávé, hogy az cukor nélkül is finom. Sajnos a kávézók nagy részéről sem mondható el, hogy ilyen szinten vannak kávékészítésben...
2021. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!