Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha ezentúl csak cukormentes...

Ha ezentúl csak cukormentes üdítőket fogok inni, le fogok fogyni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy ezen kívül váltpztatsz-e még valamit az étrendeden, hogy eddig mennyi kalóriát vittél be üditőkből, hogy mekkor a súlyod és ebből mennyi a túlsúly.

Olvasgass egy kicsit a témában, nem olyan bonyolult a fogyás.

2021. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Biztos hogy segít. Kicsit mozogj mellé, nem kell megmászni a Csomolungmát meg minden szarral túltolni, mert akkor sohasem lesz motiváltságod. Csak kezd el elhagyni a szar ételeket és egy kicsit mozogni vmit otthon.

Mostanában olvastam egy jó kis fogyásos sztorit ha kell motiváció:

[link]


Persze van akinek nehezebben megy le.

2021. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi plusz súly van rajtad, de mindenképp segít, sőt ha CSAK a nasikat, cukros üdítőket hagyod el, és mellé mozogsz akkor is fogyni fogsz, nyilván akkor lenne gyorsabb, és több a fogyás ha a teljes étrended is változna.
2021. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit segít de jobb lenne ha nem innál ilyet és egészségesen étkeznél, sportolnál
2021. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem attol fogsz lefogyni ha becsapod az erzekszerveidet ... eletmodvaltassal, sok sporttal es egeszseges taplalkozas mellett lesz normalis az alkatod.
2021. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Ez attól függ, eddig mennyi cukros üdítőt ittál, és a cukros üdítők helyett mit fogsz inni. Ha csak sima vizet, akkor nyilván annyival kevesebb kalóriát fogsz bevinni, viszont ha még így sem leszel kalória deficitben, akkor nem fogsz fogyni.
2021. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Korabban nagy vehemenciaval bringaztam, de csak tartottam a sulyom ... 2-3 eve kutyazom, jarom a termeszetet. 20 kilot fogytam a kutyazas ota, pedig semmit nem valtoztattam az etkezesemen.
2021. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel mellette semmit akkor biztos :D

Egyébként ha le szeretnél fogyni, a mozgás és az étkezés sokkal fontosabb. De ha elhagyod a cukros üdítőket azt a fogaid is meg fogják köszönni. Egy idő után már nem is kívánod az ilyen löttyöket.

2021. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy a mesterséges édesítőszerek étvágyat csinálnak. De ha mondjuk napi egy pohárral mindenképpen megiszol, akkor inkább cukormentes legyen. Én pl. vitaminozott pezsgőtablettát szoktam inni üdítőként vagy citromos vizet.
2021. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha mellette kalória deficitbe vagy
2021. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!