Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha betiltják a szívószálakat,...

Ha betiltják a szívószálakat, mi lesz a dobozos üdítőkkel pl. Kakaó, gyümölcslé?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 18:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Legel a réten, mi? A tej meg csak dől belőle miközben a füvet rágcsálja, és mindenki boldogan mosolyog... A kakaó meg iderepül magától a Föld másik végéből.
2021. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
(oldaláról)
2021. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#21

A tea is csak úgy iderepül a Föld másik oldaláról, akárcsak a kakaó.

Ne fárassz ezzel a marhasággal, hogy a kakaó azért környezetszennyezőbb, mint a tea, mert nálunk nem terem.

2021. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A teát nem én említettem, de jogos, én meg kávét iszom :)
2021. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%

#24

Bocs, hogy véletlenül téged szólították meg. Ez a szépsége az anonimításnak. Abban igazad van, hogy a kávé is van olyan környezetszennyezőbb, mint a tea, meg a kakaó, de a kérdés a szívószálra van kihegyezve, a kávét meg nem láttam még, hogy szívószállal innák.

#23 vagyok

2021. júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A le nem bomló csomagolóanyagokról van szó. Nem arról, hogy milyen messziről érkezik a tea vagy a kakaó vagy a kávé.
2021. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Most betiltották a szívószálakat, nagy dolog... Kérdem: a joghurtos dobozokat, és ivójoghurtos műanyag palackokat mikor fogják betiltani? Egy ujjamon meg tudom számolni, hogy egy hónapban hány szívószálat fogyasztok: egyet sem. Ha viszont minden nap megeszem csak egyetlen joghurtot, az csak munkanapokra 22 db joghurtos pohár egy hónapban.

Ha joghurtos italt is iszom, akkor az 22 ivójoghurtos műanyag palack is pluszban havonta. A drága hölgyek pedig ki nem hagynák ezeket a bifidus actiregularis pótlására...(Nem a hölgyek ellen szól, mert nyilván abból isszák, amiben elérhető.)

Az ivójoghurtos műanyagpalackok pedig aztán az égvilágon semmire sem használhatók és a joghurtos poharakat sem lehet korlátlan számban gyűjteni otthon kimosás után palánta-csíráztatásra, mert annyi nem kell.

Amúgy... A rendszerváltás után 3-4 évig lehetett visszaváltható, vastag falú petpalackokban vásárolni a márkás üdítőket. Utána ez megszűnt. 20 év alatt eljutottunk tehát a visszaváltható petpalackoktól az eldobósig. Gratulálok!

2021. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

27 hát ilyen az élet.

A gazdagoknak csak a pénz számít (a legtöbbnek)

2021. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!