Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legfinomabb instant...

Melyik a legfinomabb instant kávé ezek közül?

Figyelt kérdés
Sima granulátumok érdekelnek, nem a 3in1 verziók.

2021. aug. 26. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Auchan sensation brazil
Auchan sensation colombia
Davidoff Fine aroma
Nescafé Black Roast
Nescafé Gold
Aldi Amaroy gold café
Jacobs Krönung
Lidl Bellarom exclusive
Lidl Bellarom gold
Tchibo Family
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Kinek?


A te ízlésedet eltalálni úgysem tudom, tehát nem is találgatom, az enyém szerint pedig egyik sem, én a frissen főzöttet szeretem.

2021. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annak, aki rátalál erre a szavazásra, és van kedvelt márkája ezek közül. Vagyis nem te vagy a célközönség.
2021. aug. 26. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Davidoff. Nem is egy polcon van a tobbivel...
2021. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs olyan ember, aki mindegyiket kóstolta, így nem is tud objektíven dönteni.
2021. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szubjektív vélemény érdekel.
2021. aug. 26. 17:38
 6/12 anonim válasza:
100%
sokat kóstoltam, nekem a Tchibo Family tetszik legjobban
2021. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a Nescafé Gold ízlik legjobban, tavaly több üveggel is megittam (ez olyan drága sima boltban, hogy inkább kínaiban vettem), de alapból a Nescafé Classic-ot iszom. A Black Roast annyira erős volt, hogy marta a gyomrom, fél üvegig jutottam.

A Lidl Bellarom Gold-ot kóstoltam, de nem venném újra, ugyanígy az egyik Aldisat is próbáltam, de ezek túl ízszegények számomra.

Én is azt javaslom, hogy ha teheted, próbáld sorra őket.

2021. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rajta vagyok, de ezeket minimum fél, vagy akár egy év mindet kipróbálni, ha egyszerre csak egyet iszik az ember, amíg tart. Napi egy kávéval számolva.

Az, hogy valamelyik drága, relatív, pl. egy kapszulás kávé árához képest (mostanában főleg azt ittam).

2021. aug. 27. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem. Ugyan én napi 2-3 kávét iszok, de nálam is merésznek számított, mégis megvettem két új félét pluszban, pár hét eltéréssel. Talán pontosabb is így az összehasonlítás, hogy melyik ízlik jobban az adott kávék közül. Egyébként sem különösebben romlandó az őrölt kávé, eláll. Egyetlen instant kávéval jártam úgy, hogy pár hónappal felbontás után megpenészedett, mégpedig a Tchibo-nak az egyik kávéjával, talán a Black & White volt.
2021. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valamelyik, talán Lidl-s kávén olvastam, hogy felbontás után 4 hét alatt elfogyasztandó. Nyilván nem a 29. napon romlik meg, de érted... nekem egy ilyen üveg kitart egy hónapig. Meg aztán azért nincs kedvem venni, hogy kidobjam, ha nagyon rossz íze van. Úgyhogy gondoltam, megkérdezlek titeket, merre induljak.
2021. aug. 27. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!