Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp instant teák közül...

Hipp instant teák közül melyik a legfinomabb? Milupa őszibarackosat vettem, de annak szörnyű íze van.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a GYermektea nevűt szoktam venni, abban van kamilla, édeskömény, menta, meg nem tudom még mi. Én meg nem innám, de a gyerekek szeretik. :) A másik a Málna-csipkebogyó tea, szintén Hipp, ezt is szeretik. (ez már nekem is jobban ízlik.) Egy a baj ezekkel az instant teákkal, hogy nagyon sok bennük a cukor. :( De adom, még ha hígabban is, mint ahogy elő van írva, mert szeretik és kell a folyadék. Vettem már sima filteres gyermekteát is, amiben nincsen fekete tea, na azt nem itták meg. Tettem pedig bele egy pici cukrot, következőleg pedig mézzel próbáltam, nem kellett. :(
2010. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Nálunk is az a baj, hogy a gyümölcsleveken kívül semmit nem iszik meg. (Az pedig olyan drága)

Vettem már filteres gyerekteát, az sem jött be :(

Egyébként a Hippesben még mindig kevesebb a cukor, mint a Milupában (olvastam a boltban).

Jó lenne, ha ízlene neki a málnás, mert anyagilag megterhelő a gyüm.lé!

Köszi még 1x!

2010. dec. 12. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is a málna-csipkebogyó a kedvence. Van alma-citromfű is, azt is megissza, de a málnás jobban csúszik neki.

Igaz ő nagyon ritkán kap ilyen teát! Kéthetente, ha megyünk vidékre, akkor szoktam neki csinálni az itatójába ilyen teát. Magát az itatót is csak ekkor használjuk.

Babád egyáltalán nem issza meg a vizet?

2010. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szintén málna-cs.bogyó
2010. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos egyáltalán nem issza a vizet.

Pedig legelőször azzal kínáltam. Amint megérzi, hogy víz, összezárja a száját és elfortítja a fejét. Eleinte szabályosan fuldokolt tőle. De komolyan!

Én lennék a legboldogabb, ha meginná, de nem.

Szomjan pedig nem lehet, így kénytelen vagyok gyüm.levet adni neki.

De ha azt mondjátok, hogy a málna-csipkebogyó a legfinomabb, akkor megpróbálom. Nagyon remélem....

2010. dec. 12. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
A gyümölcslével nem csak az ára a baj, hanem még több cukor van benne, mint a babateában. Nálunk ugyanez volt, a vízről hallani sem akart, vettem gyümölcsleveket, azt itta, de sok savat csinált neki, és sokszor bukott tőle. Áttértünk a teára. Nálunk a málnás nem jött be, se a narancsos, csak az alma-citromfű, és szerintem is jó íze van. :)
2010. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A málnás és az almás eddig, most épp őszibarack-mangó van itthon de én alig várom hogy elfogyjon, a kislányom még nem válogat de legközelebb ilyet nem veszek az biztos.
2010. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a málnás a kedvenc,illetve van a müllerben bebivita 400gr instand tea,meggy ízü,na azt imádja.7hónapos.
2010. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az Alma-citromfű a nyerő.Semmilyen más ízesített löttyöt nem iszik meg,csak ezt,meg persze a vizet (valójában a vizet szereti a legjobban).
2010. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is az alma-citromfű a befutó.

Nekem issza a vizet is, ezért a doktornő rám is szólt, hogy akkor ne teáztassak. Egy hétig csak vizet kapott folyadékként, de észrevettem, hogy nem annyira pisisek a pelusok, ezért visszaváltottam a gyenge instant teára.

Mondanom sem kell, hogy egyszerre behúzott 125 ml-t a 8 hónapos Kislányom.

2010. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!