Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak én nem értem, miért...

Csak én nem értem, miért istenítik ennyire a Tutti Juicet?

Figyelt kérdés
Azért nem értem, mert úgy csinálnak mintha a spanyol viaszt találták volna fel, közben meg rohadt régóta vannak már PONTOSAN ugyanilyen ízű (energiaitalok) csak azok nem koffeinmentesek. Akkor miért ennyire nagy szám ez?:D
2022. jan. 22. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Pont azért, mert koffeinmentes. Én pl nem bírom a koffeint, de az energiaitalok tutti-frutti ízét kedvelem. Nekem egy jó alternatíva ha néha megkívánom.
2022. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan, mint a koffeinmentes kávé - az íze ugyanaz, csak egészségesebb
2022. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nehezen lehet egészségesebb, mikor a koffein sem egészségtelen...
2022. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is imádom az energiaitalok ízét (az eredetit), viszont nem akarok koffeint inni.
2022. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Látom még mindig hódít a tanulatlan emberek között ez az ódivatú bullshit, hogy a koffein egészségtelen. Szekunder szégyen, mikor ezt valaki képes leírni
2022. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

1-es vagyok.

Én nem azért kerülöm a koffeint mert egészségtelennek tartom, hanem mert nem bírom. Beteg vagyok tőle. Rosszul vagyok tőle. Nem tolerálja a szervezetem. Viszont szeretem a kávé ízét és a tutti frutti ízt is, ezért választom ezekből a koffeinmentest. Szerintem ez nem túl bonyolult, így nem értem a lepontozást sem.

2022. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem borzasztó íze van de hát kinek mi ízlik
2022. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért energiaitalra azt írni, hogy egészséges... De igen, azért van, hogy olyan is fogyaszthassa ,aki nem ihat koffeineset. Régen az Adrenalinnak volt "gyerek" verziója, piros dobozos, koffeinmentes.
2022. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Senki nem írta,hogy egészséges. Nem csak egészséges meg egészségtelen létezik. Itt az a baj, hogy sokan azt se tudják merre vannak arccal és nem tájékozódnak, tömik magukba a teljes kiőrlésű dolgokat, ami a közhiedelemmel ellentétben nem hogy nem egészséges, de pont hogy egészségtelen. Erre a teljesen ártalmatlan energiaitalt meg megbélyegzik csak azert, mert tudatlanok
2022. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!