Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik annyira istenítik Dr....

Kisvivi1988768 kérdése:

Akik annyira istenítik Dr. Csernust azokat nem zavarja hogy hiteltelen és ráadásul sokszor nyilvánvaló hülyeségeket beszél?

Figyelt kérdés
Megkéselte az egyik felesége éppen abban az időben amikor párkapcsolati tanácsokat adott és előadásokat tartott, most épp a negyedik házasságában van.A mai napig nem bírt leszokni a dohányzásról, pocakja van de osztja az észt a kompenzálásokról. Többször mondta, hogyha valaki rákos annak biztos hogy lelki oka van, erre finoman szólva sincsenek tudományos bizonyítékok. Most a Youtubeon fut a Maflás című műsora, ott is hozta a formáját, szerinte azok kapja el a koronavírust akik nagyon paráznak tőle és be vannak szarva.Ez is nyilvánvaló hülyeség,nem is részletezem. És ezek csak azok a dolgai amiről tudni lehet a médiából..

2021. nov. 3. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Csernus épp az az ember aki nagyon meggyőző tud lenni elsőre viszont ahogy jobban belemész látod hogy egy idegbeteg, majd teljesen kiégett fickó.
2021. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
82%
Csernust úgy lelehetne alázni, mint a szart...azt hiszi tud valamit, közben saját magát nem veszi csak észre. Persze más életében könnyebb okoskodni, mint a sajátjában. Látszik még, mindig hogy egy alkoholista drogfüggő vagy a szerek olyan brutális nyomot hagytak rajta, hogy évek alatt nem tűnt el róla, mert kinézetre full aklesz/drogos. Mellette baromi igénytelen a kinézete/öltözködése, látszik hogy semmit nem ad magára el van hízva stb. Olyan szinten lealázható figura csak nem mernek neki beszólni vagy mi a fene? Én simán lealáznám, ha nekem okoskodni kezdene bármivel is, hogy nézz már magadra ember és kapd össze magad!
2021. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Aki istenítni, azt nyilván nem zavarja. Ha zavarná, nem istenítené.
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Én például birom őt. Érdekes, egy általatok említett sztorijával sem találkoztam.
2021. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Aki nm érti mit és miért és hogyan beszél az saját magát minősíti... Egy orvosnak nm kötelező egy házasságban leélni az életet,és ő is ember.lehetnek személyes problémái.de attól még ő Csernus, te meg egy névtelen rosszindulatú senki aki frocsogni szeret mert nulla az élete...
2021. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
5-ös: csak akkor ne adjon párterápiás tanácsokat.
2021. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretem Csernust és sok mindenben igazat adok neki. Akárcsak Puzsért. Ők legalább nem jópofiskodnak álszenten az ember képébe, hanem kimondják az igazat, ha tetszik, ha nem. Én is ilyen vagyok, nem hiába állok kb, 50 %-on itt
2021. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csernusnak szinte az összes "terápiája" arról szól hogy: gyáva nyuszi vagy, s@ggbe tolod önmagad, nem vállalod a felsőséget, nem vagy hiteles, lusta, infantilis vagy. Na de most komolyan, melyik embernek nincsenek hiányosságai? Amikbe belemászik, az szinte minden emberben benne van mint negatív tulajdonság. Azért, örülnék ha egyszer egy profi kollégával lenne egy olyan műsor ahol őt elemeznék ki.
2021. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

A kettes válaszolóra reagálnék, illetve folytatnám a gondolatmenetét.. Ugye az köztudott, hogy Kovács Ákos 2007-ben egy interjúban szénné alázta Csernus Imrét. Ez fenn van YouTube -on.


Aztán a Maflás című internetes műsorába meghívta Kassai Lajos lovasíjászt... Csernus már az elején próbált keménykedni arrogáns agresszív módon, de Kassai állta keményen. Aztán a műsor közepén összeugrottak.. Csernus totális KO val ki lett ütve, porig alázta őt Kassai a tartásával és gerincességével.Amikor a tehetetlen Csernus már ezt mondja:


Csernus: "akkor bocsánatot kérek"


Kassai: "Ne ne ne Csernus úr! Ne kérjen bocsánatot most..." (Utalt arra Kassai, hogy Csernus próbálta lenyomni, de nem sikerült neki.. Aztán meg bocsánatot kért.. Nevetséges)


Egy Földes László Hobo reggelire megenné Csernus Imrét szőröstül bőröstül.. Na ott van emberi tartás.

2022. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!