Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb “minőségi”...

Melyik a legjobb “minőségi” instant kávé?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek nincs otthon kávéfőzője, elmondása szerint instant kávét szokott otthon inni, de nem 3 az 1-bent, hanem valami olyat, amit egy üvegből kell kiadagolnia magának. Szeretnék a születésnapjára venni egy üveg/doboz ilyen kávét, de ha lehetséges, akkor jó minőségűt. Nem nagyon ismerem az instant kávékat, a lényeg az, hogy ne legyen benne cukor és tejszármazék. Lehet valahol Budapesten ilyen kávéválogatást kapni esetleg?

2022. febr. 27. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudomásom szerint - de biztosan vannak ennél kifinomultabb - a Nescafe egy alap, finom, megbízható íz és minőség.

Nagy üveggel kB 1600 forint.


Van zöld, piros, fekete-szürke, ezek változatok, mindegyik finom.


Ami olcsó, saját márkás nahh.... mindig csalódtam, büdös, ázott kenyér ízű, ihatatlan dolgok.


Tehát vagy a jó öreg Nescafét javaslom vagy valaki mond valami fenköltebb márkát.

2022. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ja és én ugyanez: évek óta nincs kávéfőzőm.

Nescafe +külön tejpor+cukor

2022. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Kipróbáltam már párat, de végül sima Nescafe classic maradt.

Nem mondom, hogy nem létezik ennél jobb, de ami csak kicsivel jobb, az már sokkal drágább.

Mondjuk ajándéknál ez nem annyira számít, mint ha magának veszi az ember rendszeresen, de ízben is egy szélsőségektől mentes, nagy átlag ízlését képviselő termék, szóval anélkül, hogy tudnád mit szeret, ezzel a legkisebb az esélyed tévedni.

2022. febr. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nescafe Gold. De ha esetleg olyan jóban vagytok, hogy többet is rá szánnál, akkor vegyél neki egy french press-t, egy egyszerű kavedaralot és egy csomag szemes kávét
2022. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Fantasztikus szülinapi ajándék….


Ennél már csak egy doboz tusfürdő lenne jobb.


Ha nem vagytok nagyon közeli kapcsolatban, akkor felesleges ajándékozni vagy vegyél neki egy szép cserepes virágot kaspóval

2022. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

5!


Nos, életem legemlekezetesebb ajándéka egy doboz stracciatella fagyi volt. Vendeglato helyen dolgoztam és jó baratsagban voltam egy főiskolás sráccal, aki anyagilag amúgy nem volt épp valami fényes helyzetben. Mivel sokat beszelgettunk, így tudta, hogy mikor van a születésnapom és hogy a kedvenc virágom a strelizia, amit amúgy stracsatellanak hívott mindig. Nos, a szuletesnapomon hozott nekem egy dobot stracciatella fagyi, a virág ugyanis túl drága volt neki. Konkrétan mindig is utáltam ezt q fagyit, de akkor belapatoltuk az egész dobozt ketten. Majd' 30 eve történt, de az életben el nem felejtem.

2022. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Előző, az személyes volt. Ebből a kérdésből annyi derült ki, hogy nem ismeri annyira a kolléganőt, hogy a kávézási szokásain túl ismerje.
2022. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ebből a kérdésből az derül ki, hogy a kérdező érdekli a kolléganő, de nem melyultek még el annyira a beszelgetesekben, hogy mindent tudjon róla.
2022. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
En szeretem a Jacobs-t is.
2022. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Hogy az 5 - ös milyen kiválóan reprezentálja az UNDORÍTÓ, gonosz, "dögöljön meg a szomszéd tehene is" Magyar mentalitást.


Belesz@rni mindenbe, telibe, direkt, ami csak egy picit is jó lehet a másiknak.


Az ilyenek ha nem lennének élhetőbb és szebb lenne a világ.

2022. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!