Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb “minőségi”...

Melyik a legjobb “minőségi” instant kávé?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek nincs otthon kávéfőzője, elmondása szerint instant kávét szokott otthon inni, de nem 3 az 1-bent, hanem valami olyat, amit egy üvegből kell kiadagolnia magának. Szeretnék a születésnapjára venni egy üveg/doboz ilyen kávét, de ha lehetséges, akkor jó minőségűt. Nem nagyon ismerem az instant kávékat, a lényeg az, hogy ne legyen benne cukor és tejszármazék. Lehet valahol Budapesten ilyen kávéválogatást kapni esetleg?

2022. febr. 27. 23:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szeretném majd meghívni egy étterembe vacsorázni és kapni fog tortát is. Nem a kávé lesz a “fő” ajándék, mást is fog kapni mellé. Azt tudom, hogy mit iszik a munkahelyen, de az otthoni szokásaival nem vagyok tisztában, mivel még nem jártam nála. Anyagi okok miatt nincs kávéfőzője, így gyanítom, hogy instant kávéból sem a legjobb minőségűt issza. Nem kérdeztem rá még soha a konkrét márkára, mert én nem vagyok olyan nagy kávés, így egyből rájönne, hogy miért kérdezem. Amúgy pedig direkt nem olyat akarok venni, amit mindennap iszik, hanem valami különlegeset - már ha létezik. :)

Mindenkinek mások az igényei/elvárásai. Van, aki egy szelet csokinak is nagyon örül, van olyan ember, aki pedig egy drága ajándékot sem tud értékelni. Én például évekig nem kaptam senkitől ajándékot, így amikor először adott valaki nekem egy doboz csokit, elraktam a dobozát emlékbe.


Ugyanettől a kolléganőmtől egy papucsot kaptam karácsonyra. Ez magában elég furcsa ajándék lett volna, de tudva a háttér sztorit (soha nincs rajtam otthon papucs és félt, hogy felfázom) kedves és figyelmes ajándéknak mondható.

2022. febr. 28. 10:22
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is nescafé párti vagyok, a classic és a gold a legjobb szerintem az instantból. A Jacobs Goldot is szeretem még, bár nem tudom, hogy van-e benne cukor, vagy tejszármazék.
2022. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Davidoff instant kávé nagyon finom, több féle is van belőle. Szép üvegben van. Picit drágább azért mint a nescafe.
2022. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nescafé Gold
2022. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezekből már boldogulok! 😊😊
2022. febr. 28. 13:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Még nem ittam, de van drágán (~2000 Ft/100g) Dallmayr is.
2022. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Davidoffot nagyon szeretem én is, tényleg szép az üvege.
2022. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!