Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik olyan instant kakaópor...

Létezik olyan instant kakaópor, ami cukor- és édesítőszermentes? Tehát olyan, mint egy sima instant kávé.

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a nesquicknek van ilyen, talán nature néven... Mindjárt megkeresem.
2022. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Ez az. Kicsi, egyadagos zacskók vannak a dobozban, én szeretem.

2022. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Van, amit írtak, de nem jó. Olyan, mint a sima hagyományos kakaópor, nem oldódik fel. Szóval akkor már jobb az.
2022. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
3, teljesen jól oldódik, naponta iszom.
2022. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem gondoltam volna, hogy eddig nem volt ilyen, de a neten nem is látok sehol.
2022. jún. 11. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Canderelnek is van, Rossmannban, teszkóban szoktam venni
2022. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Tudnád linkelni? Én csak olyat látok, amiben édesítőszer van.
2022. jún. 11. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Van persze, evtizedek ota: Holland kakaopor. Jo keseru lesz, de egeszsegedre.
2022. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Én sima, egyszerű, cukrozatlan, zsírszegény kakaóport szoktam használni, általában Tescosat vagy Aldisat. Sütéshez és kakaóhoz is ezt szoktam használni, én szeretem kakaóként is, de én édesítőszert is szoktam belerakni, mert anélkül tényleg nem jó. Szóval ha édesítőszermentes, cukrozatlan kakaóport akarsz, viszont azt akarod, hogy iható legyen, akkor tényleg kéne majd belerakni valamit, mert magában, se cukor, se édesítő nélkül tényleg nem jó, viszont ez a te dolgod, mindenki úgy issza, ahogy akarja. A lényeg az, hogy cukrozatlan, hagyományos kakaóport keress, akár a boltok sajátmárkás terméke is jó, de a holland kakaópor is jó, illetve rengeteg másféle is van, de nekem a boltok sajátmárkásai a kedvenceim.


Amúgy ha jól tudom, a Canderelnek csak édesítőszeres kakaópora van.

2022. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Instant kakaóport keresek, ahogy a kérdésben is volt, nem simát, de köszönöm. Az a tervem, hogy tejbe keverem, az amúgy is édes.
2022. jún. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!