Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy lehet mginni naponta 2-3...

Hogy lehet mginni naponta 2-3 L folyadékot?

Figyelt kérdés
Ha sima vizet iszok akkor az 1L után már visszajön(csak ha nagyon szomjas vagyok akkor nem), a savas víz meg gyomorsavat csinál. A cukros üdítők meg egészségtelenek.
2023. jan. 8. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerre kell meginni.
2023. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Egész nap nem olyan sok egyenletesen elosztva
2023. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
én egy este alatt meg tudok 2 liter bort+2 kísérőt mert keverve van
2023. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
De nem egyszerre kell. :D
2023. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem nehéz...Én télen 1.-5-2 litert simán megiszom,de nem vízből,abból én sem tudnék.Majdnem minden reggel iszom egy bögre mandulás-csokis "tejet" 2.5-3 dl,napközben 3x fél liter teát édesítővel és citromlével, ha pedig még dolgozom(általában csak ezen a napokon,én 3-4 napot dolgozom egy héten) akkor egy 2dl-es energia ital.Tehát nem egyszerre kell...Nyáron persze több...Amúgy egy kis szörptől v. üdítőtől nem lesz semmi bajod néha és van cukormentes is.

Amúgy meg egyáltalán nem iszom alkoholt,és nem is kávézom(nem szeretem)

2023. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Tegyél ki a munkahelyen egy liter sima vizet es egy liter vizet, amibe csak pici citromlét keversz.


Otthon pedig fél liter víz és fél liter ízesítetlen tea (vagy leves).

2023. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a testsúlyom és az aktivitásom alapján 6L kell meginnom naponta, plusz plazmaadó vagyok, ami miatt még jobban oda kell figyelnem a folyadékbevitelre.

A "titka", hogy sokszor kicsit kell inni, így a veséded is kevésbé terheled.

2023. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Ja és esetleg próbálkozhatsz ízesített cukormentes vízzel, pl Aldiban van citromos szénsavmentes, könnyebben lemegy mert nem olyan "unalmas" mint a sima víz.
2023. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint az ízesített vizek kb azonnal vissza akarnak jönni, szénsavas dolgok dettó.
2023. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Biztos ahhoz van szokva a szervezeted, hogy nagyon max 2 litert megiszol naponta, ami még egy 50kg-os nőnek is nevetséges, mellé még egy pohár bor ami dehidratál, vagy 1 kávé ami vízhajtó és olyan mintha 3 decivel kevesebbet ittál volna, szóval magyarán 0 a folyadékbevitel a nap végére. Ezért nem bírsz többet inni. Ezt is fokozatosan kell növelni, 1-2 pohár vízzel megnövelve a napi adagot, és akkor nem fog visszajönni.
2023. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!