Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy lehet mginni naponta 2-3...

Hogy lehet mginni naponta 2-3 L folyadékot?

Figyelt kérdés
Ha sima vizet iszok akkor az 1L után már visszajön(csak ha nagyon szomjas vagyok akkor nem), a savas víz meg gyomorsavat csinál. A cukros üdítők meg egészségtelenek.
2023. jan. 8. 23:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok vízívás dehidratáltsághoz vezet,ami felborítja a szervezetünk elektrolit háztartása.Ahogy már valaki írta,nem mindegy,milyen munkát végzel és milyen a hőmérséklet/időjárás,mit ettél,nem volt-e túl sós pl....Nem literben kell meghatározni, hanem amikor szomjasak vagyunk igyunk, ne hagyjuk annyiban,hogy majd később...Legjobb visszajelzés az ember pisije :-)
2023. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Pròbàltam szàmomra sok. Hònapokig pròbàltam növelgetni az adagot, víz savas vagy mentes vagy minimàlis szörppel ... Egy idö utàn jött volna vissza. Nah meg munkahelyen se nézték jò szemmel ha òrànként a mosdòba szaladgàltam.

2023. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kell inni és ahogy hozzászoksz már menni fog.
2023. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ételekben is meglepően sok folyadék van. Külön vizet biztos, hogy én sem iszom meg ennyit. Saccra max a felét és jól vagyok
2023. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!