Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kinek mi a véleménye a Starbuc...

Kinek mi a véleménye a Starbucks kávéról?

Figyelt kérdés

Nem a kávézóról, hanem a kávéról. Pontosabban akik vásároltak már valahol kávébabot, és otthon a darálós kávéfőzőjükbe beletöltötték, lefőzték.


Régebben Tchibot ittam, Omniát, Sagafredot, mikor mi volt akciós. Nem túl rég vettem Starbucks kávét, hogy kiderítsem mitől kerül 3x annyiba mint a többi. Nem vagyok sznob, nincsenek ismerőseim akiknek villoghatnék, meg nem is szeretem a hypeolt cuccokat, de ez kivételesen nagyon ízlett. Nem is tudtam, hogy ennyire szeretem a kávét, és most nem túlzok.


Kávézóba biztos nem ülnék be rendszeresen, de így itthon fogyasztva havi 6000 forintra jön ki, és ez szerintem egyáltalán nem sok egy magamfajta kávémániásnak.


Kinek hogy ízlik a Starbucks kávé? Melyik típus a kedvencetek? Ha nem ízlik, miért nem? Nem vitát akarok kirobbantani, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2023. máj. 3. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg muszáj volt ezt 30 sorban megkérdezni?
2023. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Számomra rettenetesen erős, rossz utóízű kávé. Imádom a kávét de ezt egy csésze után vágtam ki a kukába.

Szerintem mint ahogy írtad is "csak egy túl hypeolt" márka

2023. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Kapszulásban van itthon, ha jönnek vendégek. Egész iható a többihez képest, de csak viszonyításképpen a mokkámmal ezerszer különb kávékat csinálok.
2023. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazott, ár-érték arányban nem éri meg.
2023. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlárazott, néha erős, néha alig van íze. CafeFrei nekem jobban bejött.
2023. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor diákként náluk dolgoztam, hónap végén haza lehetett vinnünk két zacskó kávét. Magamtól nem hiszem, hogy ennyi pénzért megvenném, de egyébkén szerintem vannak finom kávéik, például a blonde roast vagy az odyssey blend, de ezek inkább világos pörkölésű kávék. A standard starbucks blend nekem kicsit sötét, keserű, égett ízű. Amióta nem ott dolgozom, inkább a Frey-nek az ízesített desszertkávéit iszom, vagy a Spar premium-nak a saját márkás őrölt kávéit.
2023. máj. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem egy is-is. Elég drága
2023. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7# Mi a drága benne?

Normális helyen 5000-5500 ft / 45 dkg…

Naponta egy dupla presszó fogy el nálam, ez havi szinten egy teljes csomag, meg alig a negyede a másik 45 dekás csomagnak.

Ez havi kb 6000-6500 forintnyi kávé.

Olcsóbb, mint a cigi, olcsóbb mint a pia, olcsóbb mint egy kondi bérlet, olcsóbb mint egy kétheti étterembe járás, olcsóbb mint az indokolatlan benzinfogyasztás, stb…

Érdekes, a felsoroltak egyikéről sem mondott le még senki azzal az indokkal hogy drága…

2023. aug. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!