Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Drinky Cola mióta ennyire...

Drinky Cola mióta ennyire ihatatlan?

Figyelt kérdés
Mivel a Coca Cola (2L) 700 forint nem fogok ennyit kifizetni érte. Inkább iszok ásványvizet. Viszont jutott az eszembe, hogy ott van a pennys drinky Cola. Régen, amikor 85forint volt nagyon rá voltam függve, nagyon ízlett. Most vettem... Nem tudom, hogy vagy én változtam a Coca Cola miatt, vagy a drinky változott... Egyszerűen ihatatlan, olyan mintha citromos keserű Cola színű vizet innék. A lidlis freeway Cola pl milliószor finomabb vagy akár a sparos...

2023. júl. 17. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld ki a queen colát. Az egyetlen kóla utánzat amit szeretek.
2023. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán túl erős nem annyira erősek(szénsavas) az utánzatok talán ezért.
2023. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 azt sajnos itt nem lehet kapni, de a sparba lévő SBudget kóla is iható szerintem. Őszintén az ásványvíz, vagy ízesített vizek a legihatóbbak
2023. júl. 17. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ből a Siti kóla a jobb, nem a Freeway.
2023. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Lidl-ből a Siti és a Freeway kóla is nagyon jó.

Én Freeway-ből nagyon szeretem a barackos és citromos ice teájukat.

2023. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Coop Cola is elég jó.

Ez a Drinky nem jól eltalált.

2023. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nálatok 700 forint a 2 literes? Bárcsak nálunk lenne annyi, itt sajnos 850 forint.
2023. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!