Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel igyam a kávét ha mézzel...

Mivel igyam a kávét ha mézzel nem szabad, cukorral nem szeretném, keserűn meg nem tudom meginni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat, igazából az a kérdés lényege, hogy melyik a legkevésbé káros édesítő?
2023. júl. 28. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Vannak alternatív édesítők, amibe pl. a dextróz is beletartozik.
2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Miert nem szabad mezzel és miért nem akarod cukorral? Van millió edesitoszer, szirupok


Amugy a jó kávé nem keserű.

2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy.minek a kávé sosem értettem
2023. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Gyomorproblémák, azt mondták a méz nem tesz jót, de igazából a kávé se. Lecsökkentettem napi egyre de szeretném ezt az egyet is a lehető legegészségesebben inni. Egyébkönt köszi a tippeket, az édesítő szerek mivel jobbak, mint a cukor?
2023. júl. 28. 10:04
 5/18 A kérdező kommentje:
#3-as én kizárólag azért iszom,mert imádom az ízét, szigorúan csak tejjel tudom meginni tehát alapból elvesz a hatása amit amúgy sem érzek 😅
2023. júl. 28. 10:05
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor idd növényi tejjel, az eleve édeskés.
2023. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A tejtöl nem vész el a kávé hatása, csak a gyomrot nem izgatja! A koffein ugyanúgy megmarad benne és ugyanúgy hat!
2023. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Juharszirup? Kókuszvirágcukor?

Ha a koffein bántja a gyomrodat, akkor próbáld ki a koffeinmentes változatot.

Ha a kávé savtartalma a gond, akkor vannak csökkentett savtartalmú kávék.

2023. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En evekig ugy ittam a kavet, hogy egy csipet cukorral, szo szerint, mintha csak so lenne. Aki nagyon edeshez szokott, annak borzalmas, de az izlelobimbok alkalmazkodok. En csak azt tudom mondani, egyre kisebb cukor utan mar cukor nelkul iszom, es persze edesites nelkul, de nem erzem keserunek. Nagyon regen az egy kockacukor ketto helyett nekem keserubb volt, mint most a semmi. Es az atallas amugy nem olyan hosszu, de fokozatosan kell.

Rossz gyomornak viszont a kave eleve nem tesz jot.

2023. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

A kókuszvirágcukor ugyanúgy cukor.

A mesterséges édesítőszerek rendszeresen fogyasztva károsak.

A természetesek kozul van az eritrit, aminek van egy melekize, ezt vagy szereti az ember vsgx nem. A masik termeszetes a stevia / negyedannyi, ebbol 4ede kell a cukor mennyisgenek. Az egyik legmellekizmentesebb.


A xilit szinten termeszetes, de annak mar van kaloriatartalma (eritritnek, stevianak nincs) es talan az a legmellekizmentesebb.

2023. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!