Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek tabletben már...

Szerintetek tabletben már kell minimum 2 giga RAM és 32 gigás tárhely? Ennél lejjebb már nem szabad menni? Pl ember netezni vagy csak filmeket nézni szeretne rajta nem játszani!

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 12:44
 1/7 anonim válasza:
79%
Eközben nekem 6 giga ram van a telómban.. :D 4 alatt nem vennék filmezni se!
2021. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is. 6 giga RAM telefonban!
2021. dec. 2. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék alá, az már használhatatlan.
2021. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak valami szutykok, még a tabletek hőskorából. Azokban is 2GB RAM, 16GB tárhely. Mai szemmel használhatatlan. Amúgy, ha ennyi van benne mindenből, akkor a proci sem lehet csúcsminőségű. Gépemben 16GB, telefonomban 6GB RAM van. Nálam ennyi a minimum, ha eszközt vásárolok. Egy filmecske eldöcög rajta, én amúgy is laptopról nézek filmet, de általában HDMI-vel átvetítem tévére. Ilyen kategóriában semmi sem lehet benne túl fasza minőségű, sem akkumulátor, sem képernyő. Én inkább azt támogatom, ha van laptopod, akkor ezt az összeget inkább költsd rá(ami kevés vagy gyenge, azt fejleszd), és filmezz azon!
2021. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3Gb ram a minimum. Nekem is 3/32-es a telefonom, tudok rajta filmet nézni, böngészni, facebookozni is...
2021. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen rendszer esetén, IOS-nél szerintem még simán rendben van.

Androidost 4GB RAM alatt nem nagyon érdemes, de azért a SoC teljesítménye sem mindegy.

2021. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

+1 #1 válaszoló mellett. 2 gb teljesen esélytelen ma netezésre. 3 gb körülményees. 4gb a minimum...

És kerülni kell a noname kínai xarokat, mert papíton hiába jó a hardver, használatban hulladékok.

2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!