Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az oka, hogy évek óta...

Mi az oka, hogy évek óta minden nyáron megjelennek szlovák Coca Cola jegyeket hordozó Coca Cola termékek itthon? Pár éve pl. a dombornyomott Coca Cola logós 0.5 literes flakon. Akkor 1.75-ösből pedig a szlovák kupakos változatok.

Figyelt kérdés

Egy az egyben úgy néznek ki, mint a kínainál a szlovák változat. Esetleg a szlovákok segítik ki a Coca Colát ilyenkor? Őket hiába kérdeztem semmi konkrétat nem árultak el.


Szlovák kupak alatt azt értem, hogy tavalyelőttig az a vastag recés kupak. Tavaly és idén pedig ami felül is vékony recés.


2023. aug. 3. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl. ezeken olyan mintha lézerrel lenne rányomva a lejárati dátum is. Nem lekopós tinta, mint a klasszikus magyaroknál.
2023. aug. 3. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Neked aztán gondtalan életed lehet.
2023. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
2 neked is.
2023. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most miért fáj ez?


Én ilyen üdítős vagyok és sokszor veszek import kólát a hazai kínálat hiányosságai miatt. Most ha lenne időm mutatnék neked ilyen flakonokat 2019-ig visszamenően.

2023. aug. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!