Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten a belvárosban hol...

Budapesten a belvárosban hol lehet kapni állandó jelleggel fröccsvizet?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


2023. okt. 20. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem erre az extradús Szentkirályi is jó, azt pedig mindenhol kapni kb.
2023. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vége a nyárnak,szezonálisan szokták csak.
2023. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak szólok, hogy ez a sima szódának felel meg, de fröccsvíz néven többen veszik meg. Marketing, mint a sprite light és sprite zero(ugyanaz, csak a neve más).
2023. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Cba prímában vagy pennybe láttam.
2023. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy szódagépet.
2023. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik, gondolkoztam mar rajta. A többieknek, ittatok gyerekkorotokban olyan (akar patronos) szódát ami a 2-3. korty után már csípte, marta a torkotokat? Na ahhoz hasonló ez a fröccsvíz. Az összes ásvanyvíz (köztük az extra dús Szentkirályi is lenyegesen gyengébb ennél).
2023. okt. 20. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Auchanban szokott ilyen lenni télen-nyáron. Mondjuk nem Budapesten, de gondolom hasonló a kínálat mindenhol.

De miért nem veszel amúgy egy szódásszifont? Nem egyszerűbb?

Nekünk még a régi is megvan, mindig azzal készítünk szódavizet, és azt öntjük szörpökhöz, borokhoz.

Egyébként az extra dús Szentkirályi nem gyengébb.

2023. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban láttam a héten. Meg is lepődtem, mert ez számomra újdonság volt.
2023. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Cserélhető szódát szoktam venni borhoz, abból nem megy ki soha a szénsav, és nem kell a műanyag flakonnal sem bajlódnom, sokkal jobb, mint bármilyen extra dús ásványvíz. Egyik sem pótolja igazán. Persze nem kapható mindenhol, de kisboltokban szokott lenni, és ott adnak egyből telit, ha visszaviszed. Ez a pet palack már nagyon ciki, főleg hogy 1,5 literenként egy halom műanyag marad hátra utána.
2023. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!