Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hell vagy a Burn energiaitalt...

Hell vagy a Burn energiaitalt szereted jobban?

Figyelt kérdés

nov. 20. 14:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
hell
nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a görögdinnyés Hell az messze veri a többit. Amúgy kb hasonló minőség szerintem. Hellt sokkal gyakrabban veszek, mivel olcsóbb, illetve van belőle +20% extra koffeines verzió is.
nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ársapkás Alispán ***** válasza:
100%
Hell A.I.
nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hell.

A görögdinnyés nagyon jó, a cherry olyan, mint a Márka meggy volt:D

De! Ma megkóstoltam a Hell A.I.

Az eddigi legfinomabb. :)

nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hell
nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Gyümölcsös Hell-ek, de én pont a dinnyéset nem szeretem. Amúgy semmiből nem csinálnak jó dinnyéset, pedig a görögdinnye nagy kedvencem.


35/F

nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hell almás
nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
burn
nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sznfctm válasza:
59%
A Hellt gyártó cég bármely erdőt ledózeroltatna, bármilyen természetvédelmi területet lebetonozna, hogy szállodát építsen, csinálják pár helyen, erős hátszéllel, azóta nem veszem a termékeiket, sem energiaitalt, sem üdítőt. A burnt a coca cola gyártja, ami valszeg nem sokkal jobb, csak nem tudunk róla, úgyhogy ha energiaitalt innék... akkor tuti a teszkógazdaságost választanám, mert egy az egyben ugyanaz van benne, és fele annyiba kerül. ;)
nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Hell
nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!