Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megvennétek az ásványvízeket...

Megvennétek az ásványvízeket +50 forintért ezentúl?

Figyelt kérdés
jan. 5. 09:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen megveszem, majd egyesével visszaviszem, utalással kérve az összeget. Így a banki költség miatt veszteség keletkezik nekik.
jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
11#. Tegyél így ha csak ennyi kell a boldogságodhoz.
jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
A +50 Ft visszajár, ez csak betétdíj. Én eddig is visszavittem a PET és alu dobozokat, ez a része nem fog jelentős problémát okozni. Sőt, így akár megtakarítani is lehet, külön számlára gyűjtve az 50 forintokat. Nekem inkább az a bajom, hogy nagyon sok ember nem fogja visszaváltani, a kukások meg azon túl, hogy sokkal aktívabban fognak kukázni, és szétdobálni a szemetet, még az automatát is összemocskolják, ahogy tették eddig is.
jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
#11: amíg nem él a REpont alkalmazás, addig csak levásárolható kupont tudsz kérni. Majd ha menni fog az alkalmazás, azon keresztül tudsz magadnak kiutalást kérni, de ha annyira kárt akarsz okozni nekik, a papír alapú kupon összességében drágább, mint ha utalnának. Az utalás után nem tételesen fizetnek díjat, hanem van egy számlacsomag összeg, amit akkor is kifizetnek, ha vissza sem váltod a flakont.
jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Ez most ugyanolyan vergődés lesz a proliknak, mint annak idején a rögzített kupak...?
jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
3 éve beruháztam egy víztisztító készülékre, azóta nem veszek ásványvizet :)
jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%

#15: a rögzített kupak még mindig vergődés tárgyát képezi :D Bár tény, hogy én sem látom értelmét, főleg azok után, hogy már nem gyűjtik beteg gyerekeknek, de sokaknak az is meghaladja az értelmi képességét, hogy ezt megértsék.

#16: én is vennék, de nálam okosabbak állítják, hogy a tisztított víz sem jó hosszú távon (hacsak nem szed mellé az illető multivitamint), mert nincs benne kellő mennyiségű ásványianyag. Főleg, hogy Magyarország nagy részén jó minőségű a csapvíz, így tisztítani sem muszáj. Nekem szimplán az íze nem jó.

jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

#17

Nekem 2 csapos van, az egyik tiszta desztillált víz, ezt használom vasalóba, vízforralóba és a másik egy visszasózó patronon keresztül adja a vizet, az tartalmaz ásványi anyagokat.

A csapvíz tisztaságára: a szűrőket évente kell cserelni, a hófehér szűrő 1 év alatt sötétbarna lett...

jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Azért nem úgy van teljesen, hogy visszakapod az árát, hanem a pénztárnàl döntheted el, ahol amúgy is nagy a sor, szóval 50 forintért sorba állni bagatel.
jan. 5. 12:51
 20/35 anonim ***** válasza:
80%
20. Lehet, mi nem palackból isszuk a lét. Meg ujjacskánk is van ám, amivel le tudjuk fogni.
jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!