Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha naponta iszok több mint 1...

Ha naponta iszok több mint 1 liter Lipton Earl Grey teát, az hosszú távon káros?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, jobb mint a cukros üditőital vagy túl sok a koffein?:S A gyümölcsteát nem szeretem ..

2012. aug. 11. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, hogy 2x 5 decit naponta és fél literes kancsóba 1 filtert teszek 10 percig kb
2012. aug. 11. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:

1./ Főzd egy kicsit világosabbra (= csak 5-6 perc a filternek)

2./ Ne két adagban idd meg, hanem oszd el napi több adagra, pl. 5-6 alkalomra, mintegy a víz helyett reggeltől estig. Közben úgyis iszol vizet is.

2012. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem káros.
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan annyira káros, mint ha ezzel megegyező koffeinmennyiségben innál kávét, energiaitalt, vagy hasonlókat. Ha cukorral iszod, akkor azzal is számolni kell. Ha cukor nélkül iszod, akkor jobb mint a cukros üdítők, mivel ennyi koffein még nem fog megártani. Azt mondom, igyad nyugodtan.


Egyébként el nem tudom képzelni, mennyi íze lehet fél liter teában egy db filternek. Fél liter teába én minimum 3 filtert rakok 10 percig, és azt se ebből a gagyi liptonból...

2012. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!