Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem hat nálam a kávé?

Miért nem hat nálam a kávé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kávé egészségtelen, meg 15 évesen nem ezt kéne innom, de már nem tudom mit csinálhatnék. Elég nagy nyomás van rajtam a suli miatt és amikor hazaérek 4-kor totál fáradtnak érzem magam. De nincs idő lefeküdni aludni vagy csak relaxálni mert mindig nagyon sok a házi és éjfélnél előbb sosem végzek... Reggel 5-kor kellek és megyek is a suliba. Így megy ez minden nap, nincs semmi szabadidőm, csak a tanulás. Kipróbáltam a kávét mert egyszerűen nem fogott az agyam, de nem éreztem semmi változást. Ma is meg kell még írnom egy beadandót és holnap még egy tz is, meg persze még a többi tantárgyra is kell tanulni. Azt viszont nem engedhetem meg magamnak, hogy rontsak a jegyeimen, szóval ha van valakinek valami ötlete légyszi írja le.

2012. nov. 6. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
nescafé 3in1 kávét ittam
2012. nov. 6. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig kólát ittam vizsgák előtt, ha este sokáig kellett tanulnom, nekem bejött. Kávéból talán jobb a presszó kávé, az instant nem olyan hatásos. Persze mindkettő méreg, hiszen aludnom kellene ha fáradt vagy.

:-)

2012. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Malats ***** válasza:
A 3in1 kávék soha nem hatottak nekem se, a fözött kávét probald ki, vagy a normális nescafét.
2012. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt ne mond hogy délután 4 -től este éjfélig tanulsz, azaz 6 órán keresztül... és hogy tanulsz egyébként? mindig csak másnapra ?

a kávé nekem se hat, nekünk is sok a tanulni való de legkésőbb 19 órára végzek vele, egy tz-re alaposan kb 30-40 perc alatt tudok felkészülni

2012. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: még annyit hogy jársz külön tanárhoz? sokat tud segíteni (persze csak ha van rá pénz)
2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 8 óra, nem 6 .. Fele ennyit se kéne tanulnod, hatékonyságon van a hangsúly!
2012. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem hat a kávé, se kóla, se tea, se semmi hasonló amiben koffein van. Azt ajánlották egyek szőlőcukrot. Még nem próbáltam ugyan... csak gondoltam leírom.
2012. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!!:)

ezeket kihagytam, mert nem gondoltam, hogy fontos megemlítenem , de ha gondoljátok: sokat kell tanulnom + már 6 éve hegedülök, 2 éve zongorázok és rendszeresen kell gyakorolnom + mindennap edzés... és amúgy tényleg nagyon sok a házi... a szüleim meg elvárják, hogy mindenben a legjobbat nyújtsam

na mind1, a kérdés a kávé. nem hiszem hogy többet próbálkozom vele, inkább iszok zöldteát, hátha az segít (ha mégsem legalább egészséges)

2012. nov. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!