Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca-colában van Krisztina...

Coca-colában van Krisztina nevű? Mert ez olyan alap. De sehol nem találok! Pesten sehol, benzinkútoknál sehol. Vidéken se sehol. Van, akinek van Krisztina nevű kólája?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Van Krisztina névvel ellátott cola!
2013. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, de nem adok.
2013. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm is régóta vadászott Krisztina feliratú kólára, bár nem értem, hogy miért olyan nagy szám ez. Mindenesetre múlt hétvégén az egyik üzletben véletlenül megláttam, gyorsan meg is vettem neki. Nagyon örült neki, azt mondta, hogy azt fogja elvinni a szóbeli érettségire :)
2013. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ivilicious ***** válasza:
van...az én nevemből nem fogok találni az életben :( ivett..
2013. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Múltkor egy hűtőben a kólák 50%-án Krisztinás címke volt. Elég rosszul sikerült szétválogatni őket az üzemben.
2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ivett-es is van!
2013. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos,hogy van. Én pl Viktóriásat nem találok sehol, pedig többen mondták már,hogy van olyan.
2013. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!