Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudok alap alapanyagokb...

Hogyan tudok alap alapanyagokból kínai kajcsit csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy nem veszek ilyen olyan olajokat meg tésztákat stb hanem amit alapból is használunk olyan alapanyagokból egyáltalán meg lehet csinálni?

2013. febr. 6. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Egyrészt venned kell hozzávaló tésztát (Lidl-ben, Aldi-ban szokott lenni ha ázsiai hét van), azt kifőzöd, majd olajon, szójaszósszal, wok zöldségekkel megpárolod, majd 1-2 perc alatt megpirítod.


Wok zöldséget vehetsz fagyasztva, bár a frissek persze jobbak...

2013. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm. Értem és ez a szójaszósz mi is?Még sosem használtam hol lehet ilyet venni és mennyi kb?
2013. febr. 6. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

szójaszószt bárhol tudsz venni szinte,tesco,spar stb mindenhol kapható.

Itt egy egyszerűbb recept,ami kínai jellegű inkább és nem kell hozzá különlegesség. Bár én ezt is inkább üvegtésztából vagy sült tésztával csinálom nem spagettivel,de azzal is lehet persze.


[link]


nagyon finom és gyakorlásnak is jó.


de többféle is van itt egyszerűbbek,nézz körül:

[link]

2013. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínai jellegű szójaszószt vegyél a wok-os zöldségekhez, ne japánt, mert nem mindegy. Nekem mindkettő van itthon, a japánnal nem lesz olyan jó (máshogy készül, másképp kell felhasználni, más ételekhez jó).
2013. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm.
2013. febr. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!