Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Knorr Lasagne alap megszűnt?

A Knorr Lasagne alap megszűnt?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve nem látok egy boltban sem knorros lasagne alapot. Egy doboz volt, amiben kb. 6 tésztalap, meg porkeverék volt, és húst meg sajtot kellett venni csak hozzá. Valaki nem találkozott vele mostanság? És ha igen, hol? Esetleg van tudomása arról, hogy beszüntették volna? Olyan gyorsan kész volt, és finom is. Koliba tökéletes volt. Mondjuk a Knorr honlapján még látom a terméket.

2013. febr. 3. 00:23
 1/5 tetro ***** válasza:
51%
Tészta lapot tudsz venni egy tucat félét, a többit meg negyed óra megcsinálni, és hidd el százszor jobb.
2013. febr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hali, ha bolognai alapot vagy milánói alapot veszel és úgy csinálod meg mint a lasagne alapot, szal nem 3 dl vizzel öntöd fel hanem 5dl tejjel, és veszel hozzá tésztát pl lidlbe a combino lasagne tészta szerintem nagyon jó, akkor tök ugyanolyan lesz, ja és igy olcsobb is kicsit :)


a knorr termékek pedig jók mert nem tartalmaznak tartósitót, növényekkel vannak tele a tasakok... És nagyon finomak

2013. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem találok a boltban lasagne tésztát, akkor használhatok ilyen lebbencs tésztát? az ugyanaz kb.? (csak mert méretre azis olyan). Lehet hatalmas butaságot kérdeztem most mondjuk. :D
2013. febr. 3. 20:07
 4/5 tetro ***** válasza:
a lebbencs tészta tojásos, a lasagne normál esetben nem az, és durum lisztből van. én magamnak szoktam csinálni a tésztát. nem egy nagy show.
2013. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes mi vasárnap vettünk az Intersparban. Szóval nem szűnt meg, lehet, hogy rossz helyen keresed.
2013. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!