Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek milyen dolog hogy...

Szerintetek milyen dolog hogy egy 7éves gyereknek az Nagymamája alkoholmentes sörrel itatja a gyereket amire rá van írva hogy 18 év felett fogyasztható és 0.5% alkohol van benne ez szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 21:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hasznos hozzászólását a témához.

Ment a pacsi!

Várom a további véleményeket.

2013. júl. 15. 09:38
 12/20 anonim válasza:
0%
Szerintem ez ilyen soproni zéro, vagy borsofi friss zero, vagy gösszer citrom zero, vagy társai. Az limonádé, az nem sör. max az alapanyag hasonlít. Azért rakják rá az alkoholtartalom jelet, mert csak sörmárkák, és a hatóságok nem tudják elviselni. Te sem adnál a gyerekeknek bond márkájú cukrot. Amúgy arra csak rányomtatták, mert csak a soproni (vagy akármi) gyártja, és az egy sörmárka. Bocsi a durva hangnemért :)
2013. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 i hate this world válasza:
Nem lesz tőle semmi baja.
2013. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Majorbloxxer válasza:
Nem kéne miatta annyira kiakadni.Biztos nem két kézzel tömte bele.
2013. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

nem kiakadtam csak kérdeztem,de köszi a véleményt.

Megy a pacsi továbbra is.

2013. aug. 9. 07:32
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja a gyereknek. Gondolom, nem egy fél literrel töltött bele. El lehet mondani finoman a nagyinak utána, hogy ezt nem szeretnétek, és ha szeretne kedveskedni, akkor szörpöt teát lehet adni, de sört semmilyen formában nem szeretnétek.


Minden nagyi betartja ezeket a szabályokat, ha megbeszélitek vele. Az én szüleim is betartanak mindent, amit a tesóim mondanak, mikor itt hagyják a gyerekeket, ha az egyiknek az a rigolyája, hogy sót nem ad a gyereknek, akkor nem adnak sót, ha a másiknak az, hogy bogyós gyümölcsöt nem akkor azt nem adnak. Meg lehet mindent beszélni.


Amúgy meg semmi baja nem lesz most az egyszer attól a kevés alkoholtól, nem kell ráparázni.

2013. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. szept. 2. 09:43
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj... nem a szilveszteri fél pohár pezsi miatt lessz valaki alkesz felnõtt korára. Sokkal inkább gének és eltanult példa a szülõktõl.
2013. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 GMPazsa válasza:
Én 13 vagyok, fiú, ha nem érdekel a fiatalok véleménye, akkor ne olvasd tovább! 1-2-szer ittam 2 cl pálinkát amikor fájt a hasam, még 8-9 évesen. Szintén 1-2-szer ittam alkoholmentes sört 11-12 évesen, de nem ízlett. Szerintem ha nem nagy mennyiségben, és nem itatja (a gyerek is issza szívesen) a nagyi a gyereket, akkor no problem, ha a gyereknek ízlik, akkor nagy ritkán, de ha nem ízlik neki, akkor értelemszerűen nem kellene erőltetni. Van egy volt egy pénzügyőr ismerősöm, és ő ezt tanulta: "a sör komlóból érleléssel készült alkoholos, aranyos, vagy barna színű alkoholos ital" (nem teljesen pontos, de szerintem érthető).
2016. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megy a zöld kéz!
2016. jún. 7. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!