Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lett ez a bagy energia...

Miért lett ez a bagy energia ital ellenzék? Miért kell cseszegetni azt aki néha napján megiszik egyet?

Figyelt kérdés

Annyiszor jönnek, hogy ne igyam azt a sz@rt, tele van mérleggel!

Most havonta 1x max 2 hetente 1x meglatnak nálam 1 hellt, már okoskodnak.

Persze mérgező... De havonta 1 dobztol hány év kell hogy szétmenjen a majam?

Persze aki minden nap megiszik 2 felest, vagy péntekenként a diszkóban taj részeg lesz, azt nem hallom hogy piszkálnák...


Szóval a heti bebaszcsi az nem káros, de a havi 1 doboz hell mmár öngyilkossá?



2014. ápr. 2. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Az emberek olyanok, hogy mindig cseszegetnek valamiért. Én nem iszok energiaitalt, viszont néha édesítős colát iszok, nah akkor meg azért cseszegetnek.
2014. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Szóval tegyél róla magasról, valamibe úgyis beleszólnak.
2014. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

A nagy ellenzék nyilván nem azért lett, mert a fiatalok havi egy energiaitalt isznak, hanem azért mert egy idő után naponta többet is.


Az én fiam 16 éves. Egy - egy energiaitalról tudtam. Hétvégente mindig levert és fáradt volt ami nekem nagyon furcsa volt, de gondoltam kamasz meg elfáradt, pihenjen.


Akkor eszméltem, amikor a suliból elvitték a kórházba, mert átmeneti látászavara lett /negyed órán át szinte semmit nem látott az egyik szemével/. Akkor gondoltak minden rosszra. Voltunk mr-n neurológián mindenhol. A végeredmény, és a "vallomás" megdöbbentett.


Olyan szintű függőség alakult ki nála az energiaitallal kapcsolatban, hogy a neurológus elmondta hogy kell csökkenteni, hogy le tudjon állni vele. Szépen fokozatosan, mert ha hirtelen megvonjuk akkor baj lehet. No mindegy. Ott végighallgattuk a fiammal együtt, hogy eddig milyen betegségeket okozott, és milyen szerek vannak benne, amik a hozzászokásért felelősek.


De ne hagyd hogy leugassanak, nyilván mindenki rosszat akar neked, meg korlátozni szeretne, hiszen te tudod a frankót. Csináld ahogy jónak látod.

2014. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
21%
Egyszerűen hülyék hagyd rájuk.Szerintem a kávé mérgezőbb...
2014. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a páromnak aritmiája lett az energia italtól. Napi 0.5-1 litert ivott meg. Havi 1-2 energia ital nem hiszem, hogy ártana.

Csak vedd hozzá, hogyha colát, kávét is iszol. Én tegnap előtt ittam, mert volt itthon és az ízét szeretem, de előtte hónapokkal előtte ittam.

Amúgy gyárthatnának ugyanilyen ízű üdítőt koffein nélkül :) annak örülnék.

2014. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Zöld wattban semmi taurin, koffein nincs! AAjánlom!
2014. ápr. 2. 15:01
 7/16 anonim válasza:
93%
Ha nincs benne koffein semmi értelme.Taurin a magyarokban nincs mert még pár éve óriási adót vertek rá már nem használják.
2014. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, egyrészt nem mindegy, hogy napi 1, heti 1 vagy havi egy. Másrészt viszont: mindenki azzal árt magának, amivel akar. Még te is.
2014. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

A taurint már tényleg nem rakják bele, mert állam bácsi ravaszul adót vetett ki a taurinra, hogy majd milyen jót kaszál az energiaital gyártókon. Ők meg még ravaszabbul már kihagyják a termékből.

Amúgy patkánykísérletekben az állatok megőrültek tőle és elkezdték a saját végtagjaikat lerágni.


Szerintem semmi értelme az energiaitalnak, semmi hasznos nincs benne...

2014. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem semmi értelme az energiaitalnak, semmi hasznos nincs benne..."

Meg MÉRLEGGEL sincs tele. Én legalábbis még egyet se láttam benne.

2014. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!