Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A boltokban vehető jég az...

(én...) kérdése:

A boltokban vehető jég az "ehető"? Bele lehet rakni innivalókba? Hol lehet ilyen kész jeget venni? Mennyiért? És a hűtőtáskában nem olvad meg, vagy ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
A sulinkban lesz bolhapiac, bent lesz a bódénk, nem a napon, de szeretnénk innivalókat készíteni (limonádé, szörpök, stb) és ott jeget nem tudunk csinálni de ha veszek az jó? És nem olvad el amíg oda viszem? (20 perc a suliig). Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 27. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a koktéljégre gondolsz akkor igen ehető. Vegyél egy hűtőtáskát, vagy kérj egy hűtődobozt valakinek csak van egy az osztályban. Bele néhány jégakku.
2014. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. máj. 27. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

igen eheto

Benzinkutaknal van:)

az arat nem tudom,bocsi:(

2014. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A boltokban lehet kapni jégzacskót ( a pontos nevét nem tudom), kb. 1x2 cm-es kockákat lehet vele készíteni. Megtöltöd vízzel, lefagyasztod. A hűtőtáska, jégakku feltétlenül kell.
2014. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és van 2 hűtőtáskánk és vagy 30 jégaku :D
2014. jún. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!