Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettünk Riska tejet (ez a...

Vettünk Riska tejet (ez a "nincsbennezsírésku*vadrága" tej, és asszem 3 napig nem volt hűtöben (megszoktam hogy a tescos tej ha nincs felbontva nem kell hűtöbe tenni, és ebből meg lett valami kefír. Ehető?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy drága, nem jelenti, hogy napokig lehet hűtőn kívül tárolni.Próbáld meg, egy merőkanálba tegyél egy kevés tejet,és tedd a gázrózsa fölé. Ha felforr,felemelkedik, bőrös lesz a teteje, akkor jó a tej. Ha összefut, túrósodik,kicsapódik...akkor nem jó.
2014. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okes, köszönöm :)
2014. máj. 14. 07:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kuka.

A mai tejeket pasztőrözik, nem lehet belőlük aludttejet csinálni, mert szimplán megromlanak.

2014. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan így jártunk ugyan ezzel tejjel, két hete. a 0.5 %-ossal. Vettünk 10 dobozzal, és mindet ki kellett dobni.
2014. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendesen megaludt.. én csináltam belőle túrót, jól sikerült, csak a kevés zsírtartalom miatt kevés lett.. de jobb mint a semmi!
2014. máj. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!