Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 2012ben lejárt zacskós rizottó...

2012ben lejárt zacskós rizottó ehető még? Száraz rizs és fűszerek egy légmentes zacskóban.

Figyelt kérdés
Ha megfőzöm nem lesz bajom?

2014. máj. 24. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg merném enni.
2014. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

merni én is merem

csak utána mi lesz?

2014. máj. 24. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Főzd meg a kutyának. Mi az ilyesmiket a hajléktalannak szoktuk levinni a kukába, amit utána kitúrhat, ha akar.


Ne edd meg!

2014. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajod nem lesz.
2014. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összetevőiben biztos van olyan, ami miatt lejárati ideje van, és a fűszerek idővel veszítenek aromájukból.
2014. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az van rajta, hogy "Fogyasztható" akkor ne edd meg inkább. Ha az van rajta, hogy "Minőségét megőrzi" akkor megehetet, bajod nem lesz tőle, max a fűszerek veszítenek az aromájukból stb.
2014. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mivel elkészítés során semmi furcsa avas rossz szaga nem volt és az íze is oké megettem simán

semmi bajom nem lett, finom volt

köszi a válaszokat


utánaolvastam egyébként, szárított gabona nem romlik meg 3-4 évig se ha légmentesen van zárva

2014. máj. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!