Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Kóla egészséges?

A Kóla egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én Coop -os és Coca kólát szoktam inni, de nem napi 1 üveggel hanem kb 1 héten megiszok 2 üveggel.

Persze ha nincs itthon, kibirom nélküle, hetekig nemiszom, de ha van akkor csak azt iszom. Van valami káros hatása? (Jobban Cooposat iszok)



2015. aug. 25. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Felforralva semmi bajod sem lehet tőle.
2015. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem egészséges.
2015. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges. De semmi bajod nem lesz, ha időnként iszol. Mondjuk a heti 2 üveg az sok. Gondolom, nem a kis 0,33-as üveget érted alatta, hanem a 2 literest.
2015. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha már iszol, akkor az eredetit, és azt is csak időnként.

Abból nem lehet baj.

2015. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes lesz amit most írok!


Egyszer műtöttek és gerincben érzéstelenítettek, 2. nap a műtét után nagyon fájt a fejem és az orvos azt tanácsolta, hogy igyak meg annyi Coca-Colat amennyit bírok egy nap úgy hogy ki van belőle rázva a szénsav és megszűnik a fejfájásom! Így is lett!

Amúgy káros!

2015. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Kétlem hogy egészséges lenne, de ahogy az imént olvastam takarítószernek elég jó lehet. Ki fogom próbálni :)
2015. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
33%
Miert lenne karos? A vese meg a maj megszuri
2015. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholt is, az mégis hazavágja a májat.
2015. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki azt mondja káros. De amikor mi gyerekek voltunk, a gyerekek egyszerűen kólát kaptan, nem volt ez az ellenpropaganda. És még senkit sem ismertem aki emiatt betegedett volna később meg. (leszámítva az extrém eseteket, amikor állítólag egy lány nem tudom hány 10-20 liter ivott hetente, és állítólag meghalt, de mivel ez messzeföldön történt és csak a neten írják, hiszem ha látom)


Ha azt vesszük, az eredetiben cukor van. Az nem egészséges. Szénsav sem. A többit meg azt sem tudjuk pontosan mi van benne, ezt csak a colagyár tudja.


Szóval mint mindenre, erre is igaz hogy nem egészséges nagy tételben. És el kell osztani 2-vel legalább azt amit a csapvízpalackozók állítanak. (ásványvíznek csúfolják a termékület)

2015. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom, de mikor én kórházban voltam, az orvos mondta hogy kólát sem ihatok, de kikönyörögtem anyutól és vett egy kis üveggel, megittam és onnantól rohamosan feljavult az állapotom, amúgy gyerekkoromban nagy kóla rajongó voltam és még élek, szóval annyira ártalmas nem lehet.
2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!