Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Kóla egészséges?

A Kóla egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én Coop -os és Coca kólát szoktam inni, de nem napi 1 üveggel hanem kb 1 héten megiszok 2 üveggel.

Persze ha nincs itthon, kibirom nélküle, hetekig nemiszom, de ha van akkor csak azt iszom. Van valami káros hatása? (Jobban Cooposat iszok)



2015. aug. 25. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utsó, pont ez nálam is. Igaz huszonévesen kicsit túlzásbaestünk és csak kólát ittunk egy nyáron át. Kicsit meghíztunk, volt mit ledolgozni, de szerintem bármelyik cukros üdítővel ez lett volna.
2015. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
25 éve iszok, napi másfél-2 litert ( Pepsi ), jelentem, élek, nem híztam el, semmi bajom.
2015. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
59%
Jelentem szerintem szar íze van a coca cola-nak A másik, hogy cukros is, olyan mértékben, hogyha nem lenne benne hányáscsillapító akkor kihánynánk az egészet, nézz csak meg egy videót amikor felforralják az mind cukor(nyami) amitől ráadásul elhízunk, cukorbetegek leszünk sorolhatnám még, a másik a szénsav régebben olvastam, hogy a szénsavas víz csontritkulást okozhat öregkorra :D Festék nélkül zöld színe lenne, innentől kezdve mindenkinek szíve joga, hogy megissza-e
2015. szept. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Forralj fel fantát, vagy egyéb más üdítőt, a cukor ugyanott lesz.


Nem értem miért kell rászállni a Kólára.

2015. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja bírom az ilyen okoskodásokat. Apám, aki sörivó, jött azzal hogy keverjük ki a szénsavat és igyuk meg melegen, rájövünk milyen sz@r is valójában. Szerintem ugyanez a sörre is igaz. Mondjuk azt is szeretem.


De most komolyan, akkor a fagyit is kóstoljuk meg felforralva, meg a kenyeret eláztatva. Ezek olyan indokok, amik kb. a wc-pucoló szellemi szintű emberekre talán hat.

2015. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!