Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Akkor illik megkínálni a...

Akkor illik megkínálni a vendéget kávéval, ha csak kotyogós kávéfőző van, és nem túl jó minőségű kávé? És ha ő kéri?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha csak eduscho van, vagy bravos...

Mert van, amikor drágábbat veszek, de van, amikor nem.


2015. okt. 30. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én kávébu*zi vagyok, otthol egy félmilliós gépen készítem a kávét. A munkahelyen a srácok kotyogóssal csinálják. Szerelőként dolgozom és elég sok helyre megyek egy nap, majd mindenhol megkínálnak kávéval, 10-ből 9 helyen kotyogóssal főzik, és nem 7-8000 ft-os kávéból. Nem mondom hogy olyan ízű kávét főznek mint én odahaza, de nem rossz kávét csinálnak és mindig elfogadom, ihatatlannal még soha nem kináltak.
2015. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én jártam úgy, hogy valami drágább, elvileg jobb kávéval kínáltak meg, s egyáltalán nem ízlett (nem emlékszem, melyik fajta volt).
2015. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!